dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agduś

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    DOBRA PASSA TRWA!
    I oby tak dalej!
    A na razie środy ciąg dalszy.
    Zgodnie z zapowiedzią przesyłka od p. Kołodzieja dotarła w środę tuż po południu. Zaadresowana była na "ul. Piękną nr działki ..." Inaczej na pewno DHL kazałby sobie słono dopłacić za przewiezienie z naszego obecnego lokum do domku.
    Lekko zniecierpliwiony pan oczekiwał na mnie w stałym punkcie kontaktowym, czyli koło bramy cmentarza (kto mu bronił zadzwonić wcześniej?). ...
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    CO JEST Z GUMY?
    Miał być ciąg dalszy, ale właśnie wykonujemy wytężoną pracę umysłową pod hasłem: Co jest z gumy?
    Dla dowcipnych - propozycja wykorzystania prezerwatyw w dużej ilości padła, ale została odrzucona.
    Z gumy jest opona, ale krzywa.
    Takie coś w jakiejś maszynie, co łączy dwa kręcące się elementy i przekazuje drugiemu ruch pierwszego. Tylko z jakiej maszyny to wziąć? Rozbieranie Felusi odpada, zresztą w potrzebnych ilościach to ona ...
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    DRGNĘŁO!
    Najpierw musiałam otrząsnąć się z poświątecznego rozleniwienia, potem czasu nie miałam, ale teraz zabieram się za odrabianie zaległości.
    Jak już wspomniałam, pracowicie spędziliśmy dni pomiędzy świętami a Nowym Rokiem. Zajmowaliśmy się głównie pracami plastycznymi, a dokładniej malarstwem ściennym. Jako że jedyną dostępną farbą była biała, nasze prace są dziwnie podobne do siebie, trudno wskazać styl i rozpoznać temat. Niemniej jesteśmy na ...
  4. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    POŚWIĄTECZNE LENISTWO
    Pogrążona w tytułowym poświątecznym lenistwie jakoś nie mogę się zmobilizować do pisania.
    Jako rekompensatę wklejam zdjęcia naszego nadal niepołożonego linoleum.


    Organizując w pośpiechu święta, wyobrażałam sobie, jak to wspaniale będzie za rok. Prezenty WSZYSTKIE kupię dużo wcześniej, w hipermarketach moja noga nie postanie w ostatnim przedświątecznym tygodniu, upiekę ...
  5. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

Strona 21 z 50