dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agduś

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    BURZĄ NAM DOM!
    Wczoraj znowu budowa wyglądała tak, jak powinna - czyli jak mrowisko. Rano zaczęło się od 8.05. Na budowie stawili się:
    1. Ja z Małgosią
    2. Pan koparkowy z koparką
    3. Pan wywrotkowy z wywrotką piasku
    4. Pan hydraulik z ekipą
    5. Ekipa Globaltechu z kanałami wentylacyjnyymi
    6. Druga ekipa Globaltechu z gwc na wielkiej przyczepie.
    No i zaczęło się!
    Po ustaleniu ze wszystkimi, co, gdzie i kiedy, po odebraniu ...
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    MAKARON Z SEREM
    Nie było odpowiedzi na pytanie, kim był ten tajemniczy pan, który wybił nam z głów pomysł inwestowania w poś, a więc i nagród nie będzie.
    Tymczasem na budowie pojawił się autentyczny przedstawiciel Bioeko i ... kupujemy :roll: . Wiem, wiem, pisałam, że ten zombi już nie wstanie... A tu taki numer!
    Kolejna poważna rozmowa na budowie dotyczyła podłogówki. Przyjechał wykonawca tejże, coby wszystko obejrzeć, dogadać i umówić się na termin ...
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    :o KTO TO BYŁ??? :o
    Za chwilę przedstawię Wam zagadkę do rozwiązania. Czekam na odpowiedzi w "komentarzach". Może nawet będzie jakaś nagroda...
    Gwoli wstępu (można pominać, jeżeli ktoś nie lubi wstępów):
    W sobotę, spełniając obietnicę daną dzieciom, pojechaliśmy do Wesołego Miasteczka w Chorzowie. Za jedyne 90 zł kupiliśmy 3 karnety (Małgosi się nie należał, bo za młoda, ale i tak jeździła na wszystkim "na karnet taty" - jak nam wytłumaczył ...
  4. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    ZASKAKUJĄCE WŁAŚCIWOŚCI SLIKATU
    Ależ się ludzie rozpisali! Wystarczyły 3 dni milczenia żeby wylądować na drugiej stronie!
    Pozwolę sobie przypomnieć, że dwa tygodnie temu spędziliśmy na budowie upojne popołudnie zwiedzając nasz dom z Panami Elektrykami. My oddawaliśmy się wysilonej pracy umysłowej, by przewidzieć wszystkie przyszłe potrzeby i dobrze zaplanować rozmieszczenie gniazdek, włączników, lamp, gniazdek antenowych, telefonicznych itp. Panowie zaznaczali ...
  5. Od kwietnia do ... zimy (a mo?e jesieni?)

    ŻEBY WRÓCIĆ NA PIERWSZĄ STRONĘ...

    Nareszcie kilka zdjęć domku z oknami:



    Jak widać, to zdjęcie było juz zrobione po zamontowaniu wszystkich okien - nawet tych na strychu, który jeszcze nie ma podłogi, co zapewne sprawiło panom nieco problemów. No ale najważniejsze, że sobie poradzili.


    A to ...
Strona 40 z 50