dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

  1. Dziennik ajupa

    24 marzec
    Wczoraj Paweł dostarczył do Starostwa projekty z poprawkami i prawdopodobnie pozwolenie na budowę otrzymamy... JUTRO!!! :D :D :D Aż trudno mi uwierzyć, że rozpoczniemy budowę zgodnie z planem. Jeszcze tyle spraw do załatwienia, tyle materiałów do kupienia, ale zostawiamy to na "po Świętach" - w końcu nie samą budową człowiek żyje.

    Życzymy Wam wszystkim, aby te Święta były radosne i wiosenne, żebyście nabrali sił i energii do spełniania marzeń ...
  2. Dziennik ajupa

    21 marzec
    Paweł pojechał do Starostwa po odbiór projektów... :o - niestety, to jeszcze nie upragnione pozwolenie na budowę, a jedynie konieczność drobnych poprawek. Wszystko zostanie uzupełnione i dostarczone za 2 dni spowrotem do Starostwa.
    Ostatnio zastanawiamy się nad dachem i zbieramy oferty na pokrycie blachodachówką - jak na razie ceny nie są przerażające. Zamówiliśmy też bloczki betonowe po 2zł/szt. Musimy zamówić jeszcze stal, deski i zatrudnić kierownika ...
  3. Dziennik ajupa

    14 marzec
    Paweł odebrał z ZE warunki przyłączenia do sieci i z ZDP decyzję o zmianie lokalizacji wjazdu. Złożył to wszystko w Starostwie i tym sposobem komplet dokumentów już jest! :D Wykorzystując pewne znajomości :wink: udało nam się uzyskać obietnicę, że pozwolenie na budowę powinniśmy otrzymać jeszcze przed Świętami! :D :D :D Wiem, wiem - z tymi obietnicami to bywa różnie. :-? Gdyby jednak to się udało, to zaczynamy tak, jak zaplanowaliśmy - 18 kwietnia! ...
  4. Dziennik ajupa

    7 marzec
    Właśnie się dopatrzyłam, że ceny materiałów które ostatnio podałam nie zawierają wszystkich rabatów - już poprawiłam! Kolejny zakup u nas w sklepie - cegła pełna - 0,50/szt - zamówiona! :D
    Pa! ajupa
  5. Dziennik ajupa

    5 marzec
    Żeby nie było, że zajmujemy się tylko nudnymi urzędowymi sprawami, spieszę donieść co udało nam się już zamówić i gdzie. Dostaliśmy wycenę z "naszej" hurtowni i chociaż ceny mają przyzwoite, to okazało się, że większość materiałów zakupimy w innym miejscu...Oboje pracujemy w markecie budowlanym, jednak wiemy, że tu wcale nie jest najtaniej. Mamy wgląd w ceny zakupu, sprzedaży itp., więc możemy sobie porównać co opłaca się kupić, a czego ...
Strona 10 z 16