dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

  1. Dziennik ajupa

    1 luty
    Taka byłam zła na ten sąd, że zaczęłam się zastanawiać czy mogę jeszcze coś załatwić w międzyczasie. :) :-? Myślałam, myślałam i... wymyśliłam! :D :D :D Zadzwoniłam do notariusza (nie wiem czemu wcześniej na to nie wpadłam) i zapytałam jakie dokumenty będziemy potrzebować do przepisania "naszej" działki z teścia na Pawła. Okazało się, że oprócz wyroku potrzebujemy jeszcze odpis z KW i wypis z rejestru gruntów. Kolejny telefon do teścia ...
  2. Dziennik ajupa

    31 styczeń
    A miał to być taki piękny dzień... :evil: No właśnie, szkoda, że tylko miał być, a nie był :evil: :evil: :evil: Brak mi słów na ten pie..y sąd! Nadal NIC, ZERO, a czas płynie... :evil: Panie ciągle czekają na zwrotkę, bo wysłały drugie pismo (pierwsze zawierało błędy). Nie wiem jak im tłumaczyć, że zwrotki nie potrzebują, bo już nic w sprawie to nie zmieni. Dlaczego my mamy ponosić konsekwencje ich błędów!? To jakiś absurd! Mamy zamiar wnieść ...
  3. Dziennik ajupa

    27 styczeń
    Właśnie Paweł odebrał mapki (4+2gratis - jak miło z ich strony :D ). Tak jakoś ostatnio wychodzi, że ja jestem od spraw organizacyjnych i ustalam co i jak trzeba załatwić, a Paweł to wszystko wykonuje.
    Dzwoniłam do pracowni Atrium - 2 tygodnie temu przesłałam im listę zmian do akceptacji i cierpliwie czekałam, ale moja cierpliwość właśnie się skończyła i stąd ten telefon. :x Pan zajmujący się tą sprawą powiedział, że już dawno podpisał, a ...
  4. Dziennik ajupa

    25 styczeń
    Pojechaliśmy do Gminy i dowiedzieliśmy się, że kanalizacji w tym roku nie będzie, bo zabrakło kasy :evil: , no chyba, że cud się stanie - pilnie poszukuję cudotwórcy!
    Spotkaliśmy się na działce z wybraną przez nas ekipą w celu podpisania umowy. Szef ekipy - pan Jan, obejrzał działkę i stwierdził, że warunki do pracy są bardzo dobre - działka jest ogrodzona, mamy wodę, prąd, a nawet niewielki budynek mieszkalny, który udostępnimy ekipie. Po tak ...
  5. Dziennik ajupa

    22 styczeń
    Przeprowadziliśmy rozmowy z dwiema ekipami, czyli w sumie mamy już trzy oferty:
    Ekipa 1 - pisałam o niej wcześniej, cenę opuścili do 18tys. za stan surowy z więźbą i wstępnym pokryciem, z tarasem, z podłogą na gruncie, ale my mieliśmy dać dwóch pomocników.
    Ekipa 2 - 20tys. stan surowy + więźba + taras + ułożenie kanalizacji pod podłogą na gruncie, bez wstępnego krycia dachu i bez podłogi na gruncie.
    Ekipa 3 - 28,5tys. za stan surowy.

    Ekipę ...
Strona 13 z 16