dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

  1. Dziennik ajupa

    26 sierpień
    Dziś przy śniadaniu przeglądając Dziennik Zielonej (mam wydrukowany egzemplarz) uświadomiłam sobie, że na suficie i jednej ścianie garażu musimy położyć styropian, bo garaż będzie nieogrzewany. Wpadłam w panikę czy nasi tynkarze nie otynkowali czasem już garażu. Obudziłam Pawła (zachwycony nie był) i drżącym głosem zapytałam czy garaż jest otynkowany. Okazało się, że jak Paweł był 2 dni wcześniej to jeszcze nie był tynkowany, ale nie wiadomo czy ...
  2. Dziennik ajupa

    23 sierpień
    Tym razem nie pisałam ze względu na urlop, bo na urlopie jak wiadomo trzeba odpoczywać. My niestety musieliśmy odpoczywać szybko. :wink: Najpierw biegaliśmy za materiałami do tynków, zrobiliśmy też pierwsze od dłuższego czasu zakupy z innej branży tzn. ciuchy (normalnie nie mieliśmy już prawie w czym chodzić). :cry: :wink: :oops: a na dodatek moja bratowa urodziła dziecko - cud dziewczynkę! :D Później pojechaliśmy nad morze, bo trzeba było trochę odetchnąć, ...
  3. Dziennik ajupa

    26 lipiec
    Trwają porządki na działce, ale pojawił się nowy problem - szerszenie! :evil: Jest ich kilka, ale podobno są bardzo niebezpieczne, więc nikt ich nie zaczepia. Nie wiem jak Paweł ma zamiar rozwiązać ten problem, bo jeszcze się z nim nie widziałam. Przez telefon mówił tylko, że trochę im utrudniają pracę. :evil: Ja oczywiście wolałabym pracować z nimi niż siedzieć w pracy, ale jak tylko mogę, to pomagam jak mogę. Niestety mój mąż mnie nie docenia, a ...
  4. Dziennik ajupa

    25 lipiec
    Kiedy to ja ostatnio pisałam...? :oops: :roll: :oops: Ależ to było dawno! Znajomi przybyli, zobaczyli, pochwalili. Oprócz gromadki znajomych pojawili się również niespodziewani goście - KozAnka z mężem. :D Fajnie, że nasz domek zainteresował kogoś na tyle, żeby przyjechać z dosyć daleka i pooglądać. :D To chyba dobrze, że dom przyciąga sympatycznych ludzi? :D
    Elektryka prawie skończona. Nasz elektryk robi nam również przyłącze do budynku (oczywiście ...
  5. Dziennik ajupa

    9 lipiec
    W telegraficznym skrócie spieszę donieść co się dzieje na naszej budowie. Dach już jest skończony i jesteśmy barrdzo zadowoleni. Hydraulicy rozpoczęli już prace, a od poniedziałku rusza elektryk. Podpisaliśmy też umowę z bankiem 1,68% w CHF na 30lat (jak się uda spłacimy wcześniej). Obecnie rozglądamy się za tynkarzami, więc jak ktoś może polecić sprawdzoną ekipę od tynków cementowo-wapiennych, to poproszę. :D Jutro inspekcja znajomych - pozdrawiam! :D ...
Strona 4 z 16