dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

  1. Dziennik ajupa

    26 czerwiec
    Nie było mnie tu troszeczkę, ale już opisuję co ciekawego wydarzyło się na naszej budowie.
    Jeśli chodzi o otwór na drzwi wejściowe okazało się, że nie będzie z tym większego problemu, bo trzeba będzie go przesunąć jedynie o jakieś 10cm - jest to oczywiście zadanie dla naszego wykonawcy, który będzie musiał przyjechać i poprawki dokonać.
    Dach to temat, o którym już niedługo zapomnimy, bo prawie jest już skończony. Dogadaliśmy się jakoś ...
  2. Dziennik ajupa

    12 czerwiec
    Przez weekend porządkowaliśmy nasz dom. Okazało się, że ekipa tylko bardzo powierzchownie go posprzątała. Roboty jest mnóstwo! :( Przy okazji dopatrzyliśmy się kilku niedociągnięć i błędów. :cry: Większość to drobne niedoróbki, ale jeden błąd zwalił mnie z nóg - otwór na drzwi wejściowe nie jest po środku, a tym samym nie znajduje się w jednej osi z oknem znajdującym się nad nimi. Nie wiem jak mogliśmy tego wcześniej nie zauważyć, ale z pewnością ...
  3. Dziennik ajupa

    7 czerwiec
    Pożegnaliśmy naszą ekipę. Przez dwa dni kończyli robotę - wymurowali słupki przed wejściem (cudo! :D ) i wylali tam tarasik, zrobili schodki do kotłowni, posprzątali dom itp. Rozliczyliśmy się i tym samym stan surowy otwarty został zakończony! :D :D :D Z ekipą pewnie się jeszcze spotkamy przy niektórych pracach wykończeniowych.
    Zaczęliśmy się poważnie rozglądać za kredytem, bo zaczyna brakować nam kasy. :cry:
    ajupa
  4. Dziennik ajupa

    3 czerwiec
    WIECHA!!! :D :D :D Nasza ekipa uwinęła się szybko, więc coby tradycji stało się zadość zorganizowaliśmy dla nich wiechę. Na szczęście nie padało i imprezka się udała. Przez cały tydzień chłopaki kładli więźbę, murowali ściany szczytowe, ściany działowe poddasza i kotłowni oraz kominy, wylali też taras. Kominy wyszły naprawdę fajnie - wkrótce zdjęcia. Większych problemów nie było, więc tydzień szybko zleciał. Codziennie po pracy jeździliśmy ...
  5. Dziennik ajupa

    30 maj
    Rano miał przyjechać transport z różnymi materiałami z hurtowni i przyjechał po 11. :evil: Na nasze telefony szef hurtowni odpowiadał, że przecież to rano. :o :evil: :o Gdyby tak samo rano nasza ekipa zaczynała pracę, to nie wiem czy fundamenty by stały. O nie, z takimi niesłownymi ludźmi to my współpracować nie będziemy! :evil: Słowa przepraszam też nie usłyszeliśmy, a zamiast tego "tam będzie dopłata" :evil: - Paweł mu na to "dopłata miała ...
Strona 5 z 16