dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mruczkowa Chata na d?ugie lata - dziennik

  1. Pozwolenie jeszcze ciep?e

    Pozwolenie jeszcze ciepłe, projekty już w domu, świeżo wyrwane z paszczy urzędników, co to przez półtora miesiąca przetrzymywali je, znęcając się nad każdą literką, obijając z każdej strony krwawo pieczątkami, miętosząc rysunki i wprowadzając nas w stany kompletnej bezradności i rozpaczy, że już ich nigdy nie ujrzymy z powrotem.....

    No, a poza tym wszystko dobrze, to pewnie zasługa tego czarnego kota, który mi dziś przebiegł drogę, a który przewrotnie ...
  2. Step by step

    Zapotrzebowanie na wodę, prąd i gaz - złożone
    został geodeta
    nie kumam czemu tyle to kosztuje, może zrozumiem, kiedy już zobaczę "te parę kresek" na kartce :/
    babeczki w gminie i w starostwie jakby z innej bajki były. W dużym mieście biurwy najchętniej by petenta psem poszczuły, a tu kilka km "za miedzą" i ludzie jakby milsi. No pytam się można?


    ps. czy ktoś wie czemu mój dziennik nie wygląda tak jak inne? ...
  3. Mo?ci dziedziczka ziemska, Ja?nie Pa?stwo na w?o?ciach itd

    Ta dam! działka zakupiona, akt notarialny w ręce, możemy sobie pojechać i wykopać dołek, albo krowę wypasać, albo namiot rozbić
    Że też mnie nie oświeciło w swoim czasie i że też notariuszem nie zostałam no. Przychodzi se gość na gotowe, luz w ramionkach, pohukując na dziewczę w sekretariacie (dziewczę ma coś z bulteriera bo pilnuje łypiąc oczkiem, żeby nie opuścić przybytku notarialnego bez uiszczenia odpowiednich opłat - przy czym odpowiednie rozumie się poprzez: ...
  4. ziemia, ziemia, czyli jak trudno znale?? w?a?ciwy kawa?ek planety

    Zdziebko informacji o tym jak szału dostawaliśmy, szukając naszego miejsca na ziemi i o stanach skrajnych emocji od euforii do frustracji.
    Otóż, mieszkając w wielkim mieście nie ma co liczyć na tanią ziemią "za miedzą", to było wiadomo, ale przez te hmm 4 miesiące zobaczyliśmy pełne spektrum ofert ..... boshhh co ludzie sprzedają, gdybym nie zobaczyła, to bym nie uwierzyła.
    Kamienie milowe na drodze nieustraszonych szukaczy gruntu

    1. Działka ...
  5. Na dzie? dobry

    Mruczki witają, nisko się kłaniają
    I choć sami do końca nie wierzą w to co robią, mają ambitne plany zabudowania kawałka tej planety, zapraszamy do kibicowania i trzymania palcy

    zdecydowaliśmy się na projekt Konrada Matuszewskiego M-131 gdyż jako jeden z niewielu spełniał nasze oczekiwania:
    - dom miał być tani, a więc dwuspadowy dach, nie za duży, ale też nie za mały
    - koniecznie z kominkiem
    - miał mieć pokój sypialny na dole ...