dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Już za chwileczkę, już za momencik przeprowadzka...

    Jest 22 kwietnia. Za oknem powoli robi się biało... Nie, nie mam halucynacji, sypie śnieg... Hm, na ten weekend zaplanowałam prace ogrodowe... W tamtym roku spryskałam wszystko, co z ziemi wystawało Roundupem. Po pierwszym spryskaniu zastanawiałam się, czy przypadkiem nie sprzedali mi jakiegoś nawozu wzmacniającego przez pomyłkę... Bujna zieloność perzu rozrosła się jeszcze bardziej. Drugie pryskanie wyglądało na skuteczniejsze, aczkolwiek wiosna tego roku pokazała, że perz silny ...
  2. Już za chwileczkę, już za momencik przeprowadzka...

    Kombinuję , co zrobić z umywalką...Kupiłam sobie piękną i dużą. No i do tego ciężką. Dwadzieścia kilo żywej (no, nieżywej) wagi. I teraz mam problem – jak zamontować to w ścianie z porotonu. „Trza stelaż wstawiać” – mówi instalator.
    Pod „wstawiać stelaż” kryją się następujące czynności:
    - zdjąć kafelki
    - rozwalić ścianę
    - wstawić stelaż
    - zamurować ścianę
    - otynkować ścianę z obu stron ...
  3. Już za chwileczkę, już za momencik przeprowadzka...

    Mój dom jest już prawie, prawie gotowy do zamieszkania, trwają w nim ostatnie prace, z których każda ma być ostatnią i natychmiast po jej wykonaniu okazuje się, ze cos jeszcze do zrobienia zostało... W „piwnicznej izbie”, czyli suterence naszego domu mieszkają sobie Dwaj Chłopaki z Budowy i wykańczają codziennie to, co do wykończenia zostało. Mam wrażenie, że oni specjalnie szukają sobie wciąż dodatkowej pracy, bo wiedzą, że jak już się ostatecznie wprowadzimy, ...
Strona 4 z 4