dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

praha

  1. Inspiracje

    Jestem zachwycona tym zdjęciem, mamy zamiar wzorować się właśnie na tym Benku:



    jeśli chodzi o wygląd Benka z zewnątrz, to jest nasz ideał i będziemy do niego dążyć Oto link do strony, skąd 'pożyczyłam' zdjęcie:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...z-Benedykt-III

    U nas będzie jeszcze jedno okno tarasowe w garażu - tam gdzie ...

    Updated 07-03-2011 at 20:10 by praha

    Tagi - katalog słów kluczowych: benedykt z zewnątrz Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Zmiany w projekcie c.d. - poddasze u?ytkowe

    PODDASZE UŻYTKOWE - tak jest w projekcie:


    A tak będzie u nas:


    Zmiany:

    Przesunęliśmy ścianki - dzięki temu mamy większą główną sypialnię i garderobę. Korytarz się zmniejszył, ale i tak był wg nas za duży.

    W pomieszczeniu nad garażem planuje pralnio-suszarnię, ...

    Updated 07-03-2011 at 20:03 by praha

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Troch? o projekcie - Benedykt III, ODBICIE LUSTRZANE

    PARTER - tak jest w projekcie:


    A tak będzie u nas:


    Zmian dokonywałam sama w paint'cie, ale mam nadzieję, że widać to, co trzeba

    Zmiany na dole dotyczą głównie wiatrołapu - chcieliśmy lepiej wykorzystać przestrzeń przeznaczoną na komunikację, której w tym domu ...

    Updated 07-03-2011 at 20:01 by praha

    Tagi - katalog słów kluczowych: benedykt, zmiany Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Na czym stoimy...

    ... a więc... Obecnie jesteśmy na etapie załatwiania papierkowej roboty, trochę się o to martwię, ponieważ nie wiem czy zdążymy z pozwoleniem na koniec marca. Niby jeszcze jest sporo czasu, ale grudzień praktycznie odpada, ze względu na święta itd. Bardzo chcielibyśmy na przyszłą zimę zamieszkać w nowym domu, ale nie wiem czy ten termin jest realny... Zastanawia mnie czy dom rzeczywiście musi przestać zimę w stanie surowym, czy przy obecnych technologiach betonu ze specjalnymi ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: benedykt 3, benek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Otwarcie Dziennika Budowy - Benedykt III

    Witam wszystkich

    Postanowiłam rozpocząć już dziś dziennik budowy dla projektu Benedykt III.
    Budowę planujemy zacząć z mężem dopiero na WIOSNĘ 2011, ale nie mogę się już się jej doczekać, więc aby rozładować mój ogrom pozytywnych emocji mam zamiar od czasu do czasu wrzucić tutaj jakiś wpis jeszcze przed rozpoczęciem budowy

    Pozdrawiam i zapraszam do zaglądania do mojego dziennika budowy, zwłaszcza od wiosny, kiedy wszystko ruszy pełną parą

    Updated 08-12-2010 at 09:36 by praha

    Tagi - katalog słów kluczowych: benedykt iii, benek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum