dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Laki_88

  1. Działka

    TO chyba być powinno na początku, ale jest tu. No bo w sumie to działki wybierać nie musiałem/nie mogłem (niepotrzebne skreśl. Poprostu dostałem ją w spadku. Fajno, bo: w mieście, ale nie w centrum, blisko do mediów i ogrodzona. Nie fajno, bo: droga dojazdowa na zasadzie przgonu i przejazdu, no wyleciało mi z głowy jak to się nazywa i chyba tyle, a jeszcze strasznie zagracona przez dziadka co to lubi wszystko gromadzić, że to niby sie przyda.

    Gleba:
    Podobno ...
  2. Projekt i założenia.

    Jak pisałem w pierwszym wpisie jestem młody i nigdy nie budowałem domu, a nawet się tym nie interesowałem. Decyzja o budowie zapadła szybko. Wcześniej z Żoną rozpatrywaliśmy wiele innych możliwości, ale ostatecznie stanęło na tym, że tak będzie najlepiej bo od razu pracujemy na swoje, a nie karmimy kogoś płacąc za czynsz. Póki co mieszkamy w domu rodziców- za darmo.

    Wybór projektu poszedł szybko i póki co to niczego mi w nim nie brakuje, no ale nawet nie zaczołem ...
  3. Pierwszy post, a zarazem pierwszy wpis w moim dzienniku.

    Mam na imię Bartek, znajomi już od wielu lat mówią mi Laki. Stąd mój nick. Jestem młody, a nawet bardzo młody i lubię to podkreślać, a i najważniejsze z góry przepraszam za literówki itp.

    Updated 20-02-2011 at 16:41 by Laki_88 (błędy)

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu 110m2, romina g1 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum