dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ewa II-GL526A

  1. małymi kroczkami do przodu

    Witam serdecznie!
    Parę dni minęło i po parę godzinek dziennie spędzonych na budowie a oto efekty poczynania mojego ukochanego męża.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_7311pp.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	133714

    Pierwsze mury ścianek działowych zostały postawione w piwnicy. Jeszcze do końca nie zdecydowaliśmy jaką funkcję będzie pełniło to pomieszczenie ale ono już jest

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_7312qqq.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	133715

    A tu trzecia łazienka w domu tzn. taka "brudna". ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Uzupełnienie zaległości

    A cóż to takiego??
    w końcu dotrzymuję słowa i dołożę zdjęcia , które kiedyś obiecałam dołożyć tj sypialni i innych a przy okazji jak już się zmobilizowałam i znalazłam na to trochę czasu to pokażę Nasze a dokładniej mojego męża skromne postępy. Skromne bo tak jak kiedyś wspomniałam z czasem u Nas kiepsko z kasą też nie było za wesoło(nadal nie jest)ale jakoś ciągniemy, byle do przodu.
    A więc żeby nie przeciągać, prezentuję swoją przyszłą ...

    Updated 23-08-2012 at 19:52 by _ATB_

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zwiedzamy komnaty ;) c.d.

    A idąc na górę minęliśmy Naszą sypialnie jednak nie mogę jej pokazać gdyż nie uwieczniłam jej na zdjęcie-poprawię się następnym razem (tak jak pozostałe pomieszczenia)
    Pokoje na poddaszu są trzy.
    Oto pokoik mojego młodszego dziecka. O ile starsza latorośl nie zmieni zdania

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6177pw.jpg
Wyświetleń:	1449
Rozmiar:	81,2 KB
ID:	117333

    Córcia (starsza pociecha) wpadła pewnego pięknego dnia na górę i powiedziała:"... a ten jest mój! mój! mój! Mamusiu, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Zwiedzamy komnaty ;)

    No to jedziemy dalej
    Skoro pochwaliłam się już wyglądem zewnętrznym swojej "stodółki", to teraz najwyższa pora pokazać co się dzieje wewnątrz.
    Tak więc zapraszam na krótki spacer
    Zaczniemy od wejścia i przedsionka. Jak na razie tylko podmurowane ale zarys już jest

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6186hall.jpg
Wyświetleń:	1267
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	117316

    Wolnymi krokami kształtują się pomieszczenia w piwnicy. Jeszcze nie do końca zdecydowaliśmy czemu ono będzie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Witam Wszystkich spowrotem bardzo serdecznie!!!

    uuuuuuuuuuuu!!
    Wstyd jak nie wiem co....
    Zaniedbałam się w pisaniu i to dość konkretnie. A to wszystko przez dość duże zmiany w moim dotychczasowym życiu: zmiana pracy i dość odległe dojazdy do niej, dzieci do przedszkola (i z powrotem), studia męża.... sporo tego a czas ucieka. Wszystko to powoduje, że jakoś czasu brak
    Już parę razy moja Funfelka mnie upominała, żebym się zmobilizowała i uzupełniła zaległości. Co prawda od zeszłego sezonu budowlanego ...

    Updated 23-05-2012 at 20:31 by _ATB_

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 10