dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M

Zmagania z fachowcami, ze swoim niezdecydowaniem, z chronicznym brakiem gotówki, z angielską pogodą. Satysfakcja gwarantowana

  1. Stan na dzień 2014-10-02

    - 02-10-2014 - 11:51 (Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M)
    Jeżeli ktoś spodziewa się gruntownych zmian, to się przeliczył. I to grubo...
    Na budowie nie dzieję się prawie nic...
    Budowlańcom już podziękowaliśmy. Teraz będziemy musieli sami poprawiać ich niedoróbki.
    Mąż działa po pracy. Sam. Czasem w weekend mój tata pomoże, ale mając rozrusznik w sercu, cieszyłabym się, gdyby się oszczędzał i służył bardziej radą.
    Pokój dziewczynek i sypialnia są już gotowe do malowania i kładzenia paneli.
    ...
  2. Piaskownica...

    - 29-05-2014 - 22:01 (Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M)
    Na budowie cisza...
    Hydraulicy coś tam dziobią, ale efektów nie widzę...
    Elektryk działa od wczoraj - po godzinach pracy.
    Wszystko dzieje się po godzinach pracy...
    Z rzeczy najważniejszych - jest zgoda na wylanie betonu !
    No tak. Była potrzebna zgoda.
    Ktoś z Building Control był, albo i nie, i ocenił podłoże pod wylewki.
    Dokupiliśmy brakujący styropian. Chyba już wszystko jest ułożone.
    Przy dwójce dzieci ciężko mi zaglądać na ...
  3. Kuchnia + jadalnia ...

    - 20-05-2014 - 14:42 (Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M)
    Dzisiaj troszkę planów. Projektów nie mamy. Wszystko obmyślamy sami. Dzisiaj na naszą przebudowę wchodzi hydraulik. Muszę dostarczyć kaloryfery a w sklepie mają opóźnienie. Dostawa planowana na połowę czerwca...
    Czeka nas więc szybki rajd po sklepach. Jestem zła, bo planowałam sobie co innego, a może się okazać, że będę musiała kupić, co jest. Mamy, co prawda, kilka starych kaloryferów, działających, ale liczą się rozstawy rurek. Chciałabym, żeby wszystko podpiął ...
  4. Łazienka - plany

    - 17-05-2014 - 13:02 (Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M)
    A teraz łazienka.
    Zostanie ona powiększona o podest przy schodach. Poręcz zostanie skrócona. Oczywiście napotkaliśmy na problemy. Trzeba zachować wysokość do sufitu (czyt. kolejnych schodów) 200 cm. Building Control zgodził się na zmniejszenie tej wysokości do 190 cm. Dzięki temu będziemy mogli zrobić schody mniej strome, bardziej wysunięte w stronę drzwi frontowych. Najtrudniej będzie z zakrętem. Nie chciałam... wolałam zbudowanie nowego podestu i prostych schodów, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: okna dachowe, powiększenie, przebudowa, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Stan na dzień 17/05/2014...

    - 17-05-2014 - 12:57 (Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M)
    Jest tyle rzeczy do zrobienia, przeanalizowania, kupienia, że nie wiem od czego zacząć, więc się nie zabieram. Zamówione kaloryfery nie potrafią do nas dotrzeć, Building Control robi problemy z odbiorami, hydraulika, energetyka, projekty pomieszczeń... Dom jest wąski, więc już musi być wszystko dopracowane, dopięte na ostatni guzik... Pożaliłam się... wracam do sedna... O a tu właśnie starsze dziecko wyspało się w 5 minut.

    Jak wygląda obecnie sytuacja na froncie: ...

    Updated 17-05-2014 at 13:07 by Mysza1984

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3178.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	260613  
Strona 1 z 2