dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kpazdzior

  1. pierwsze prace - przed - foto

  2. pierwsze prace,

    Wczoraj pozbyłem się metrowego trawska z działki (leży i czeka na wyschnięcie) - dzięki temu paliki wyznaczające granice się ukazały Drzewa, które rosną niemal w linii ogrodzenia, a które planuję (planowałem?) wyciąć, okazały się być własnością sąsiada... Natomiast od tyłu działki, mam innego sąsiada (bliżej nikomu nieznanego), który dziesiąt lat temu postawił siatkę, ale na naszej działce Wysłałem za nim list gończy (pan geodeta obiecał go znaleźć), jeśli ...
  3. jak to się zaczęło?

    Dlaczego dom? Przecież w mieście jest spoko, blisko, szybko. W mieszkaniu w blokach nie trzeba myśleć o utrzymaniu budynku.

    Ale... rodzina nam się powiększa i nasze mieszkanie zaczyna być maławe. Początkowo szukaliśmy większego mieszkania - co najmniej cztery pokoje, pełen rozkład, powierzchnia min. 80 m2.

    Okazało się, że takowe apartamenty są stosunkowo rzadkie i albo bardzo drogie, albo w starych budynkach, których stan budził wątpliwości. W końcu ...
  4. początek początku

    Działka kupiona w grudniu 2011, wybraliśy projekt (http://www.lk-projekt.pl/files/objects/1138/91/518.pdf) i lekko go zmodyfikowaliśmy, by był ładniejszy

    Podpisaliśmy umowę na dostarczenie prądu (31.07.2013) i gazu (8.04.2014 plus 3 miesiące na uruchomienie - termin szokowy).

    Obecnie czekamy na pozwolenie na budowe i ruszamy. W tym roku plan jest prosty: ogrodzenie i fundamenty.
Strona 2 z 2