dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Hic sunt dracones

czyli jak zbudować dom na krańcu świata i poza nim

  1. Hic sunt dracones

    A czas sobie płynie...
    Wszystko się zmienia. Kryzys przychodzi i odchodzi. Chęci pozostają.
    Plany nam się pozmieniały i postanowiliśmy sprzedać naszą cudną działeczkę pod Poznaniem, na rzecz jakiejś innej, niemniej cudnej pod Szczecinem.
    Jeśli ktoś reflektuje na 1814 m kw działki budowlanej (media przy granicy działki) między Poznaniem a Gnieznem, to zapraszam.
    Działeczka jest śliczna, w przesympatycznej wioseczce, żal się z nią rozstawać. Serce ...
  2. Hic sunt dracones

    Cytat Napisał Ćma Zobacz post
    A czas sobie płynie...
    Wszystko się zmienia. Kryzys przychodzi i odchodzi. Chęci pozostają.
    Plany nam się pozmieniały i postanowiliśmy sprzedać naszą cudną działeczkę pod Poznaniem, na rzecz jakiejś innej, niemniej cudnej pod Szczecinem.
    Jeśli ktoś reflektuje na 1814 m kw działki budowlanej (media przy granicy działki) między Poznaniem a Gnieznem, to zapraszam.
    Działeczka jest śliczna, w przesympatycznej wioseczce, żal się z nią rozstawać. Serce
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: blog, działka przy granicy lasu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Hic sunt dracones

    W ramach dokształcania budowlanego, pojechałam na targi do Poznania. Nogi to miałam nie powiem już gdzie, bo wbiły mi się naprawdę głęboko, a obejrzałam może z 1/3 wszystkiego. Nazbierałam dwie tony makulatury, którą teraz wnikliwie studiuję . No i wyrwałam z gardeł innym zwiedzającym pana, który najprawdopodobniej wybuduje nam dom.

    Po powrocie do domu wpadłam ...
  4. Hic sunt dracones

    A jak to się wszystko zaczęło?
    Dawno, dawno temu. Za górami, za lasami. Żyło sobie dwoje młodych ludzi. Znali się prawie całe życie, a w końcu pewnego dnia wzięli ślub. Oprócz zwykłych małych zmartwień, których pełno na świecie, mieli jedno duże. Mieszkali w dwóch różnych miastach.
    Właściwie nie powinni narzekać, bo mieli własne, duże mieszkanie. Mieli kochającą rodzinę. Mieli koty, które wyciągały pomocną łapę w trudnych chwilach. Ale siebie ...
  5. Hic sunt dracones

    No dobrze..., nie tylko dla naszych kotów budujemy ten dom. :wink: Dla nas to ucieczka z centrum miasta, gdzie latem nie słychać cykających koników polnych, gdzie ziemia nie pachnie po deszczu tak, że aż w głowie się kręci, gdzie komary wespół w zespół z meszkami nie obgryzają człowieka do kości...
    Będzie mi tylko żal jerzyków, bo na wsi to tylko jaskółki.
    Ale "as the Great Philosopher Jagger once Said: ...
Strona 1 z 2