dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AGNIESZKA31

  1. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    :D :D :D Ja to jednak mam siłe perswazji.(musze sie pochwalić bo nikt mnie nie chwali)
    Wsciekła na cały swiat i przede wszystkim sasiadów....poszłam spać.A po cholere mam sie denerwować ,zdałam sie na los.Chociaż troche mu pomogłam.Powiedziałam jednemu z odbiorców wody policjantowi-żeby sie przyzwyczajał do kąpania w rzece .Zdumiony pyta Czemu???.A ja (dyplomatka hihi 8) No wiesz ,jak mnie pan M i pani M nie przestaną wkurzac to ja jutro zajeżdzam koparami i cos mi sie ...
  2. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    I znowu nowinka---dzisiejszy dzień niech sie skończy wreszcie.Jeden sasiad zrobił zadyme w biurze geodezyjnym ,że mu palik wbili w działke-a oni robili poprostu pomiary .Sąsiadka z drugiej strony-powiedziała ,że nie da ani gazu ani prądu-pi...a jedna.No to mnie wszyscy dzisiaj wk...i :evil: :evil: :evil: :evil: Pozostał mi jeden normalny sasiad-ide do niego z flachą......
    A na tych "kochanych"sasiadach to juz ja sie zemszcze,ten gnojek niech sp....a z mojej działki ...
  3. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

  4. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    Tak sobie patrze na moje wcześniejsze wypowiedzi.Ja jakas głupia jestem.Sto pomyłów na sekunde.Wogóle to mam wszystkiego dosyć.Leje jak cebra a miałam robic droge i figa z tego wyszła.Było pięknie cały tydzień i jak uzgodniłąm kopary to cholera w nocy mnie szum deszczu obudził.Diabli by wzieli.Pozatym maż mnie wkurza bo mi nie pozwala jechac z kumpelą na konie-bo jak twierdzi po pierwsze jest slisko na drodze a po drugie to on nie lubi byc sam. :evil:
    Chyba mam depreche ...
  5. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

    Biore sie za studnie....mam juz tę część nadziemną,czyli superaśny daszek z korbą.W celach ozdobnych oczywiscie.Jeszcze od mojej babci ukochanej Helenki.Sliczna żeliwna korba,cudo.Oczywiście nie bede czerpać wody wiadrem.Chociaz czasem w razie tfu awarii pompy :-? - wszystko sie moze przydac.Juz widze ta studzienkę bieloną i ukochane malwy przy niej....Nie doczytałam na WZ ze mam miec studnie kopaną a nie wierconą -co mnie otumaniło ,sama nie wiem.Ale moze i lepiej-kopana jest ładniejsza.
Strona 2 z 11