dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wiewióra1976

  1. Dziennik Wiewióry

    Hmmm, coś się przeleżał dzienniczek... A ja: przestałam robić zdjęcia, nie wiem, co kiedy było robione na budowie itp.
    W każdym razie teraz mamy etap malowania ścian. Po wszystkich ciężkich decyzjach okazało się, że wybór kolorów jest chyba najcięższą...! Właściwie nie wiem dlaczego - ostatecznie przemalowanie to ściany to żaden koszt czy wysiłek w porównaniu do np. skucia kafelek, prawda? ;) Ostatecznie tylko jedno pomieszczenie przemalowuję - ze wściekłego ...
  2. Dziennik Wiewióry

  3. Dziennik Wiewióry

  4. Dziennik Wiewióry

    Wylewki się robią - ratunku!
    Przy tej okazji wyszło szydlo z worka - na piętrze trzeba nadlać jakieś 2 cm, bo podłogi podobno nierówne. To zostawia mnie z zagadką z zakresu geometrii przestrzennej - jak przełoży się te 2 cm na dokładnie przeliczonei wylane schody? No i martwię się, czy pokoje nie wyjdą za niskie...
    Za to zostało nam 10 paczek styropianu 5 cm - nie wiem po jakiego grzyba zamówionego.
    Oj, jak pomyslę, że to dopiero początek tego cyrku...
  5. Dziennik Wiewióry

    Trochę mnie tu nie było - cóż, inne sprawy na glowie...
    No, ale:
    1. mamy elektrykę (chyba ;) ) ukończoną rękami awaryjnego wykonawcy
    2. mamy wod-kan
    3. na to wszystko jest położony ładny gipsowy tynk oraz cementowo-wapienny w łazienkach i kotłowni
    4. mamy ocieplony dach
    5. od wczoraj wiszą niektóre kaloryfery, w kartonowych opakowaniach, a dzis zapewne już i jakaś podłogówka leży
    6. szukam porządnego wylewkarza :)
Strona 3 z 28