dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Lucernie

  1. Domek dla dzieci

    Minął ponad miesiąc od przeprowadzki, a nas ogarnęło lekkie lenistwo
    Jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia/kupienia, tylko motywacji już troche brakuje.
    Nawet do tej gołej żarówki na suficie w sypialni już sie chyba przyzwyczaiłam.
    Na razie delektujemy się ciszą, zielenią, przestrzenią...


    No ale żeby nie było, że tak zupełnie nic nie robimy to przedstawiam dzieło mojego męża i taty. Zostało nam troche drzewa z więźby, troche jakiś ...
  2. Kuchnia i salon - fotki

    Postaram sie w najblizszym czasie uzupełnić dziennik w aktualne fotki.

    Na pierwszy rzut idzie kuchnia i salon










    ...
  3. Nareszcie na swoim

    Czekaliśmy na ten moment trzy lata i w końcu stało się - od 4 sierpnia mieszkamy już w naszym domku
    Niesamowite uczucie, warte tych wszystkich nerwów.

    Szybko się zaklimatyzowaliśmy w nowym miejscu, dzieciaki w sumie też, tylko nasz pięciolatek mówiąc o nowym domu ciągle używa nazwy "budowa"


    Jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia, zwłaszcza wokół domu, ale z czasem powoli wszystko się zrobi. Na razie chcemy trosze odpocząć i ...
  4. Elewacja

    Elewacja już gotowa. Musze przyznac że wyszła jeszcze ładniej niż się spodziewałam. Teraz jeszcze kładziemy płytki klinkierowe na cokole wokół domu i płytki na schodach i rarasie. Pierwotnie mieliśmy w planach dać jasne płytki i klinkier, ale w końcu stanęło na brązowych. I w sumie to była dobra decyzja, bo ładnie kontrastują z elewacją. I w utrzymaniu czystości bedą z pewnością łatwiejsze. Jedynie przy drzwiach wejściowych bedzie jasny kamień elewacyjny.
    ...
  5. Jest woda!

    Nareszcie mamy wodę w domu
    Trochę się na nią naczekaliśmy, bo najpierw czekalismy i liczylismy że podłączą nam miejską. Potem, kiedy okazało się że w tym roku z miejskiej wody nici i zdecydowalismy sie na własną studnie, to niestety firma się ociągała i przeszło miesiąc te studie robili.
    No ale nareszcie jest i w końcu możemy powoli mysleć o przeprowadzce

    Poza tym robi sie elewacja. Na razie jest tylko jedna ściana bo cały czas pada deszcz ...
Strona 1 z 8