dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

eliop

  1. Wylewki :-)

    Jutro o 8:30 przyjeżdża ekipa od wylewek Ma im to zająć jedną dniówkę Urlop w pracy i cały dzieć patrzenia na ręce

    www.salsadom.pl
  2. Sprzęt

    Postanowiłem zacząć inwestować w lepsze narzędzia, ponieważ np. taki zakup łopaty z OBI za 39 PLN skończył się jej kapitulacją w niedługim czasie. Wybór padł na sprzęt firmy FISKARS. Kosmiczna różnica w jakości (spora w cenie) ale pewny jestem że za parę lat będę dalej go używał.

    www.salsadom.pl
  3. Tynki maszynowe a prąd

    Pojechałem dzisiaj na budowę spisać licznik prądu po 10 dniach roboczych pracy tynkarzy.
    Ostatni odczyt miałem 341 kWh a teraz .... 2036 !!! MASAKRA !!! To daje około 900 PLN !!! Można się załamać :/

    www.salsadom.pl
  4. Tynkarze i prąd

    Wczoraj tynkarze kończyli pracę przed weekendem. Pojechałem na zakończenie ich pracy zobaczyć efekt i pozamykać na weekend domek. I całe szczęście. Po opuszczeniu rolet w pokojach, kuchni i łazience chciałem opuścić roletę w salonie - jedyna na silnik. Zonk ! Nie da się. Nie ma prądu w całym salonie. W żadnym gniazdu i przy żadnym przełączniku. Oczywiście chłopaki nie mieli pojęcia dlaczego. Powiedzieli że zerkną w to w poniedziałek.

    Ja oczywiście dzisiaj ...
  5. Tynki dzień trzeci...

    Wpadłem z kontrolą na budowę. Jak zawsze ekipa właśnie miała przerwę śniadaniową Mój przyjazd jednak sprawił, że zerwali się do roboty od razu Pokoje córeczek już gotowe a Panowie "pryskali" baumitem ścianę w sypialni.

    Podejrzewam, że szef płaci im stałą miesięczna pensję a nie za robotę. Powiedzieli półtoratygodnia i pewnie tyle to potrwa.

    Aha, chłopaki śpią na budowie ponieważ są z Lublińca i dojazdy by ich wykończyły. ...
Strona 1 z 2