dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Pawel1977

Witam wszystkich odwiedzajacych .
Juz od dawna chcialem zalozyc tutaj dziennik , od czasu gdy zaczynalem budowe, dzis jestem na etapie instalacji, i postaram sie o wstawienie wszystkich zdjec oraz mysli od poczatku budowy.
pozdrawiam
Pawel

  1. 320zl m2 w SSZ

    Mozliwe , udalo sie, oczywiscie w kwocie jaka podalem nie uwzgledniam kosztów robocizny.
    Prace prowadzilem sam, i troche czasu pochlonely. Zapewniam ze warto, warto dla satysfakcji, wlasnej satysfakcji. Polecam by jesli kto moze , to robil cos samemu, niesamowita radosc. Teraz spokojnie podliczam koszty materialow, oczywiscie bez dzialki. Wiem ze jeszcze sporo mnie to wszystko co zostalo do zrobienia wyniesie , ale wiem i widze co juz mam.
    Tagi - katalog słów kluczowych: koszt budowy domu, koszt surowy zamkniety Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20070101595.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	98235   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20070104561.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	98233  
  2. Etap okna

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20070104561.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	92992Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20070104562.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	92990O tutaj to dopiero mozna powiedziec zaczela sie jazda. ale do rzeczy... Szukalem, jezdzilem, wybieralem i?? i nic.... wyceny tak odbiegaly od siebie, po pierwsze roznica profili, szyb oraz przedewszystkim cena!!!. pierwsz opiewala na 3200zl. i cena jak na tyle okien super, przy zalozeniu ze to okna 3 szybowe. Kolejna to u kumpla . nawet myslec nie chce , mialo byc dobrze i jak dla mnie to cena ekstra i? i wyszlo 7000 zl. Az tu pojawila sie mysl, i moja ...