dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dziennik budowy marzenki i mariusza

dziennik budowy marzenki i mariusza

  1. gracjan na żywo

    dziś udało nam sie zobaczyc "gracjana" na zywo, otoz przy ostatnim spotkaniu ze swoim szwagrem doszlismy do wspanialego wniosku- taki dom jak chcemy pobudowac, okazalo sie, ze ma jego siostra i ze jak tylko chcemy to mozemy go obejrzec, wiec postanowilismy z korzystac z tejze okazji, chyba bysmy byli nie soba jak bysmy nie wykorzystali jej, nie ma co glupi to ma szczescie i dzis wlasnie wybralismy sie na popatrzenie i na ucieszenie naszego wzroku, i juz ...
  2. nasze przemyślenia

    jeszcze raz mamy zamiar troszeczke pozmieniac ten nasz projekt, na poczatku mialo byc wszystko tak jak jest w tradycyjnym projekcie, potem zachcialo mi sie dodatkowego pokoju na dole, gdy projektant nam juz to wszystko wyrysowal wg. niego "idealnie" to oczywiscie znow mi sie wiele rzeczy nie podoba, a mianowicie: po pierwsze okna sa nie rownomiernie rozstawione, jak ktos spojrzy przechodzac to pomysli ze chyba nie zlego zeza mamy albo ze kompletnie na haju te okna wstawilismy, wiec ...
  3. mój dziennik

    dostalismy działkę od rodzicow na budowe domku, wiec pojawil sie kolejny problem,
    mianowicie z wyborem projektu domu, podoba nam sie zarazem gracjan jak i projekt przy przyjaznej8, jesli daloby rade w gracjanie zrobic dodatkowo w miejscu tarasu maly pokoik na dole a taraz tylko od strony salonu to zdecydowalibysmy sie wlasnie na ten projekt, ale to zobaczymy co nam powie architekt, a narazie czekamy na mapke pod projekt, mamy nadzieje ze w przyszlym tygodniu w koncu ja dostaniemy i bedziemy ...
Strona 4 z 4