dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    Po załatwieniu całej papierkowej roboty a każdy wie ile się trzeba nachodzić, najeździć, naprosić, nawkur.... itd dostaliśmy w końcu to POZWOLENIE NA BUDOWĘ. Zaczęliśmy wiosną 2010. Prace zaczęliśmy od wytyczenia budynku oraz wjazdu na działkę przez geodetę. Następnie wzięliśmy się za wykonanie mostka do naszej działki.
    Ogrodziliśmy też działkę siatką leśna zakupioną na allegro, zbiliśmy też bramę z desek. Kupiliśmy ...

    Updated 15-10-2012 at 21:33 by mariwa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    Kolejnym etapem było wybranie projektu. Działka malutka więc i wybór ograniczony. Rozglądaliśmy się za projektem małego domu parterowego z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle budynku. Mieliśmy na oku kilka projektów ale wybór padł na projekt Ptyś w odbiciu lustrzanym z pracowni archeton.

    Wprowadziliśmy oczywiście kilka zmian. Po pierwsze postanowiliśmy podpiwniczyć naszego ptysia ze względu na to że i tak ...

    Updated 15-10-2012 at 21:31 by mariwa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Home sweet home... czyli nasz Ptyś

    dobra chyba się udało, zarejestrowałem się i zaczynam opisywać nasze poczynania

    A więc zacznijmy od początku. Bo nasz dom już stoi chociaż jeszcze dużo mu brakuje żeby w nim zamieszkać. Ja jestem Marcin a moja żonka ma na imię Iwona. Zaczęło się od marzeń, jeszcze gdy byłem uczniem technikum budowlanego narodziły się chęci i marzenia o wybudowaniu własnego domu. Był tylko jeden problem bo ani działki ani kasy, więc marzenia siedziały sobie w głowie a za ...

    Updated 12-06-2012 at 22:32 by mariwa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 38 z 38