dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Asia az

  1. Z122 Prąd

    Wreszcie mamy prąd docelowy po przeszło 2 latach oczekiwania !!!
    Pierwsze gniazdko i żarówka zamontowane !!!
    Musze przyznać ze bardzo fajnie jest mieć własny prąd
  2. Z122 gruntowanie+gładzie+szli fowanie.

    Ostatnio pisałam ze zapowiada się dłuższy postój na naszej budowie, jednak nie wytrzymaliśmy i postanowiliśmy jeszcze troszeczkę podziałać do czasu aż zima nas nie zaskoczy
    Z pomocą przybył wujek, który zna się na rzeczy i dzięki temu w naszym domku jest akcja gruntowania, gładzenia i szlifowania

    Podpisaliśmy również umowę z firma GASPOL, na zbiornik podziemny 2700l.
    Teraz pozostała tylko kwestia zrobienia wykopu i wykonanie instalacji zbiornikowej.

    Updated 15-12-2012 at 06:08 by Asia az

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Z122 Elewacja

    Następne prace zostały wykonane, czyli wylane posadzki i prawie skończona elewacja.
    Został jeszcze do skończenia cokół, ale to dopiero po nawiezieniu ziemi i wyrównaniu terenu. Myślałam ze nigdy nie doczekam się tego etapu budowy, ale patrząc z perspektywy czasu szybciutko zleciało i teraz dopiero się zacznie, czyli wykończanie
    Jak milo pomyśleć ze do spełnienia naszego marzenia jest już coraz bliżej i pomimo ze jeszcze nie mieszkamy, to już czuć to niesamowite ...

    Updated 29-09-2012 at 09:44 by Asia az

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	51,1 KB
ID:	139206   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	e2.jpg
Wyświetleń:	497
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	139200   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	e3.jpg
Wyświetleń:	447
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	139207  
  4. Z122 kominek

    Ponieważ złe zrozumiałam się z wykonawca, to dzięki temu całkiem przez przypadek mamy w innym miejscu kominek
    Na zdjęciu wstępna aranżacja kominka z podświetlonymi poleczkami których w projekcie nie było, w miejscu półeczek był kominek przy schodach a w miejscu kominka była ścianka zasłaniająca częściowo kuchnie. Mam pytanie, czy pozostawić kominek taki jaki jest i tylko pomalować w kolorze ścian np. ecru bądź biała czekolada, czy może zmienic coś ??? ...

    Updated 27-09-2012 at 11:38 by Asia az

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kminek2.jpg
Wyświetleń:	623
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	138784  
  5. Z122 - Drzwi zewnętrzne

    Ostatnia informacja o drzwiach była błędna, mianowicie drzwi przyszły ale nie moje
    Jednak teraz już są na 100%, dzisiaj o 9:00 rano Panowie mieli zacząć montować niestety nie jest mi dane zobaczyć je na żywo, mam tylko nadzieje ze zostaną zamontowane prawidłowo. Również nie obeszło się bez pomyłki, drzwi przyszły ciemniejsze od tych co zamawialiśmy. Obawiam sie trochę ze będą za bardzo wyróżniały się przy oknach, ale mam tez nadzieje ze nie będzie wyglądało ...

    Updated 28-09-2012 at 11:48 by Asia az

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dz-13.jpg
Wyświetleń:	214
Rozmiar:	24,4 KB
ID:	138625   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-09-27-353.jpg
Wyświetleń:	244
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	139067  
Strona 9 z 11