dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

    Garderoby zrobione :):):)



    zrobiona jest także garderoba w wiatrołapie,

    Ruszyły prace w ogrodzie na początek podcięte śliwy, dobrze jak uda się je uratować :):):).
  2. Klinkierowy Bursztyn

    Wspominałem o zakładzie energetycznym jak okrada a tutaj przykład :evil: :evil: :evil: :evil:



    Pisałem że wymusili aby była wieksza moc przyłączeniowa, pierwotna było 7 kW a po podłaczeniu do domu wzrosło do 13 kW czyli tak jak docelowa budynku :evil: :evil: :evil: :evil:
  3. Klinkierowy Bursztyn

    Ponieważ obiecałem i mam sporo pytań o dokumenty do PINB podaję :):):
    Informacje są na stronie PINB-u http://www.pinb.waw.pl/ tam jest zakładka druki do pobrania i tak pobieramy:
    1 - w zależności co jest napisane w pozwoleniu na budowę i oddajemy "zawiadomienie o zakończeniu budowy" lub "wniosek o pozwolenie na użytkowanie";

    2 - Oświadczenie kierownika budowy druk 2A / 2B dla robót budowlanych wykonanych bez odstępstw od zatwierdzonego projektu ...
  4. Klinkierowy Bursztyn

    Niestety państwo upomniało się o haracz od podziału działki, czyli znowu walka z urzędem :-? :-? :-? :-?
    W domku sprawdza się piekarnik elektryczny, tylko trzeba się go nauczyć :-? :oops: :wink: , przed wejściem nadal brak wycieraczki, jednak bardzo dużo brudu zbierała tymczasowa, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii................... czekanie na ładną pogodę aby zrobić porządek w ogrodzie, czyli rozrzucić ziemię itd itd :-? :-?

    Pozostaje do zrobienia, garderoba, ...
  5. Klinkierowy Bursztyn

    Nadal brak netu, okazuje się że Netia poprzez TS SA może dać tylko 1Mb, a nie jak było zalożenie i umowa 2Mb, z drugiej strony uczciwie nie czarują tylko określają jak są wydolni :-? :roll: .
    Udało się uzupełnić mebelki do salonu, przywiozłem witrynę z mazur i znowu sprawdza się przyczepka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
    W łazience zamontowane duuuuże lustro i od razu zrobiła się większa :lol: :lol: :lol:

    a tutaj

    ...
Strona 10 z 61