dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

  2. Klinkierowy Bursztyn

    no i był coś tam robili i ma działać, kontrola ww wtorek :-? :-?


    prace uzupełniające czyli glazura i stopnie do piwnicy, klamki itd itd

    był też pan od barierek na balkonach, wycieli koło i jedną poręcz mają ją zrobić prostą i zamontować koło takie jak zamówiłem u kowala :-? :-?

    była też druga ekipa od barierek i wstępny efekt bez ostatecznego malowania i zacierania :-? :wink:

    ...
  3. Klinkierowy Bursztyn

    :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: zapomniałem był pan z firmy urzędowski wymienił okucia i już są zamontowane klamki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    był również "specjalista" od kominków ma być w piątek i naprawić - zobaczymy :-? :-? :-? :-? :-?
  4. Klinkierowy Bursztyn

    Moja biała lista :oops: :-? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:

    - ekipa budowlana od Pana Kazimierza Świątek 503 189 416 ekipa pana Mirka
    - drewno wszelakie do budowy i dachu – 502 302 925 Drewlux Iłża
    - tynki cementowo-wapienne zacierane piaskiem kwarcowym - Pan Jan 667 329 349
    - elektryk - Pan Piotr Modzelewski 602 835 207
    - dach materiały Pan Michał Dąbrowicz 500 116 292
    - dach pokrycie Pan Janusz vel Diablo ...
  5. Klinkierowy Bursztyn

    więc złożyłem wniosek o wydanie zaświadczenia o dopuszczeniu do użytkowania - potrzebne dla złodziejskiej firmy czyli zakładu energetycznego oraz dla banku

    W gminie jest już wpis o budynku w rejestrze gruntów oraz jest założona kartoteka budynku więc mogę brać wypisy tych dokumentów i składać wniosek o ujawnienie w księgach wieczystych - potrzebny wpis dla banku :-? :-? :-? :-? :-?

    przespałem pierwszą noc w domku, lepiej nie pytajcie co się ...
Strona 12 z 61