dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

    Kolejny dzień pracy, stemple długie poszły na inną budowę, całe drewno poszło na inną budowę i na opał, czyli na działce robi się porządek :lol: :lol: :lol: . Teraz jest miejsce na pracę koparko-ładowarki czyli czas dalej zasypywać wykopy :wink: :lol: .
    No i delikatnie :wink: :wink: zmienia się wyglad dachu z przodu doszła tylko deska czołowa a z tyłu troszkę wiecej :lol:
    , niestety nie małem czasu zrobić zdjęcia ...
  2. Klinkierowy Bursztyn

    No iiiiiiiii :-? :-? :-? :evil: :evil: :o :o , wszystko zaczeło się pięknie
    powstaje płatew, nawet podstawowe narzędzie górala z które dostaje zamiast grzechotki pięknie się prezentuje w belce :lol: :lol: , oczywiście słupy podtrzymujące muszą odpowiednio wejść :wink:
    , powstała cała konnstrukcja i tutaj zaczeły się schody :evil: :evil: :evil: ...
  3. Klinkierowy Bursztyn

    Ja popracowałem fizycznie i przygotowania do zasypania, tutaj poprowadzony jest odpływ z podjazdu do studni
    iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, :o :-? :o :-? wczorajsza burza przetestowała mi to zabezpieczenie jak się okazało sprawdziło się :lol: :lol: :lol: , woda po wypełnieniu kanaliku na podjeżdzie popłyneła do studni , tym samym nie zalała piwnicy :lol: :lol: :lol:
  4. Klinkierowy Bursztyn

    Przyjechała więźba, bardzo ładnie zaimpregnowana :lol: :lol:

    nawet częśc już zawędrowała na poddasze :):):)
    oczywiście także deski na pełne deskowanie

    Zaczęły się pierwsze prace przy dachu czyli murłaty :lol: :lol:
  5. Klinkierowy Bursztyn

Strona 52 z 61