dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mikunad

Cieszę, że znaleźliście nasz dziennik! Powstał od ponieważ wkrótce zaczynamy się wykańczać A to ten etap na którym na pewno nie poradzimy sobie sami. Podglądając inne dzienniki dotrwaliśmy do końca budowy, a to ze tutaj jestem oznacza, że dotarło do mnie że jestem w kryzysowej sytuacji Teoretycznie niby wiem czego chcę a praktycznie moja wizja zmienia się tak często, ze sama za nią nie nadążam. Dlatego liczę na wasze wsparcie i doświadczenie. Zdjęcie, które znajduje się w awatarze jest raczej odległą inspiracją, znajomy architekt zaprojektował nam dom szyty na naszą miarę jednak z zewnątrz bardzo podobny. Od tego momentu upłynęło już trochę czasu, i chętnie zmieniłabym naszą koncepcję, ale domek już stoi:/ Muszę się zmobilizować do systematycznego prowadzenia tego dziennika a obawiam się że z tym będę miała największy problem.

  1. bylisie

    Cieszę, że znaleźliście nasz dziennik! Powstał od ponieważ wkrótce zaczynamy się wykańczać A to ten etap na którym na pewno nie poradzimy sobie sami. Podglądając inne dzienniki dotrwaliśmy do końca budowy, a to ze tutaj jestem oznacza, że dotarło do mnie że jestem w kryzysowej sytuacji Teoretycznie niby wiem czego chcę a praktycznie moja wizja zmienia się tak często, ze sama za nią nie nadążam. Dlatego liczę na wasze wsparcie i doświadczenie. Zdjęcie, które znajduje ...