dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agakz

  1. Dziennik agikz

    Deszczowy, wiosenny weekend - mimo, że wreszcie ciepło, nie dał się spędzić w ogródku. Zamiast tego powstało to:

    Oczywiście wiem, że to amatorszczyzna, ale mi się podoba i już! Aha, ciężko się maluje styropian :-?
  2. Dziennik agikz

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Bardzo fajna ta lampa i fajnie swieci. Tez mi sie takie podobaja, tylko czy to nie daje za malo swiatla?
    Dzięki :D
    Lampa jest w sypialni więc nie wymagamy od niej oświetlenia pola operacyjnego jak np nad stołem w jadalni :wink: Ale nie, świeci dość jasno
  3. Dziennik agikz

    A oto kreatywne spojrzenie na kuchenną ścianę :wink: :

    Pozwoliłam sobie na to tylko dlatego, że niedługo będą na tej scianie płytki (mam nadzieję :-? )
  4. Dziennik agikz

    Jest połowa marca, a ja dziś rano 15 minut odśnieżałam samochód :o
    W ogrodzie jeszcze nic nie jest zrobione, poprzycinałam jedynie winorośl, bo podobno dawno już to powinnam zronić, a tu stale mróż :-?
    Obcięte gałązki zaraz przywłaszczyła sobie sroka, która buduje gniazdo na jednym ze świerków - nic się nie zmarnuje....
    Ostatnio mam jakieś szczęście do niepełnowartościowych przesyłek i reklamacji. Najpierw lampa przyjechała bez wszystkich kryształków ...
  5. Dziennik agikz

    Kupiłam kilka drobiazgów. Część z nich spróbuję wcisnąć zajączkowi :wink: :wink: :wink:
    Stwierdziłam, że muszę trzymać się konsekwentnie jednej linii i skoro kuchnia nie jest bardzo rustykalna, ma nowoczesne inoxowe sprzęty, to pojemniki będą takie:
    ...
Strona 2 z 93