dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rococo z lukarną z płaskim dachem - budujemy

http://forum.muratordom.pl/blog.php?...ococo-budujemy

  1. ogrodzenie cd

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01110.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	136667Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01111.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	136668


    tak wiec brama jest lekka, całkowicie do zdjęcia przez dwóch ludzi. Potem w jej miejsce wstawię część ogrodzenia z którego zbudowałem szopę na narzędzia. Tak wiec szopa jest za free.
    Oto szopa w całym majestacie choć fotka fatalna bo komórką z zoomem.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00102.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	136670

    Updated 14-09-2012 at 00:16 by plecak2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00839.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	136666  
  2. ogrodzenie

    Kolejny krok to ogrodzenie działki. Zdecydowaliśmy się na ogrodzenie betonowe. Tylko od strony frontowej zmotamy jakieś inne. Wybór padł na firmę Pana Rubika, z uwagi na jakość i kolorystykę i pełny wzór nie w ramce. Cena z dowozem 30 km podobna jak u gościa 500m od nas. Od tego samego pana kupimy potem bloczki z firmy Kost Bet z którą kooperuje. Polecam tego Pana. Bardzo dobry dostawca. Zdjęcia z prac nad ogrodzeniem. Pomagał mi mój osobisty Tata. Wielkie dzięki dla niegoKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0098.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	136660 ...

    Updated 13-09-2012 at 23:58 by plecak2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. droga

    Pierwszym poważnym wyzwaniem było doprowadzenie drogi do działki. 2 godziny pracy koparki i droga od strony północnej była gotowa. Docelowo z tamtej strony działki jak dla mnie drogi może nie być. Właściwy dojazd od działki planowany jest od strony
    zachodniej i trzeba go usypać. Jakieś 30 metrów. Na zdjęciach w załącznikach droga od strony północnej przed i po. Kolejne zdjęcia już z usypaną w większości drogą od zachodu.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0140.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	136653

    Updated 13-09-2012 at 23:23 by plecak2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0159.1JPG.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	136651   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF01481.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	136652  
  4. geneza

    Działkę kupiliśmy gdzieś w połowie poprzedniej dekady. Nie mieliśmy specjalnych planów co do niej. Sytuacja zmieniła się, kiedy 3 lata temu pojawił się spadkobierca mojego nazwiska. Po tym nagłym i niespodziewanym wydarzeniu było nas w mieszkaniu już czworo a to zdecydowanie za dużo jak dla mnie. Podjęliśmy decyzję o budowie domu. Moja lepsza połowa na etapie wyboru projektu patrzyła w kierunku pięknych rezydencji z zamotanymi i dużymi dachami, ja optowałem za czworokątem ...

    Updated 13-09-2012 at 21:40 by plecak2

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. wpis 4

    Ale obciach.
    Straszyłem wszystkich, że zacznę prowadzić dziennik i co...?
    Chciałem zacząć "po bożemu", od tego dlaczego? , gdzie? , jak ? i w ogóle ewolucja projektu od gotowego do autorskiego...i to mnie trzyma. Mam fotki z każdego prawie dnia budowy, ale czekają aż napisze się wstęp dziennika. Mam nadzieję, że jeszcze we wrześniu znajdę natchnienie.
Strona 1 z 2