dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anstak

  1. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Ponizej słynny słup w sypialni na temat którego przydatności dyskutuje sie na forum poświęconym temu projektowi




    Najmniejszy pokoik - jeszcze nie do konca zadeskowany


    Pomieszczenie nad garażem
    ...
  2. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Niestety nie będzie dziś zdjęć z deskowania i papowania bo w momencie gdy zrobiłam w ostatnią niedziele inspekcję na budowie to zerwała się ogromna wichura i deszcz i było baaaardzo zimno.
    Panowie zreszta do zeszłej soboty nie zdążyli jeszcze skończyć deskowania dachu, bo mieli do zrobienia jeszcze kominy. Tak więc do zadeskowania została około połowa. Poza tym w niedzielę, gdy lało się z nieba to zalało nam strych i deski które jeszcze czekały na zadeskowanie. ...
  3. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Z zalet projektu, które widac po wstępnym postawieniu domku moge wymienić:

    1. dużo słońca w salonie i kuchni- okna są z trzech stron świata, bedzie jasno i słonecznie bez względu na porę dnia i ustawienie domu ( ja mam wschod południe zachód)

    2.ładne przestronne pokoje na górze- Wysoka scianka kolankowa powoduje, że pokoje beda naprawde kształtne.
    3. ładna łazienka u góry z miejscem na pralnie
    4 naprawde bardzo ładna bryła zewnętrzna. ...
  4. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Poniżej wklejam znalezione zdjęcia z czasów więźby.





    W sobotę wrzucę deskowanie!!!


    W międzyczasie wertuje też forum muratora oraz mądre gazetki w celu ustalenia co własciwie będziemy musieli zrobic po zakończeniu ...
  5. Dziennik Budowy Ani - Dom za rogiem

    Chętnie odpowiem na pytania zainteresowanych budową domu za rogiem. Zapraszam tez do watku załozonego przez Kurpiarza
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...843&highlight=
Strona 2 z 5