dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

DRIADA 3 archetyp

  1. targi

    Targi budowlane w Lublinie zaliczone co prawda trochę w pośpiechu, ale nawet godzinka wystarczyła by wkradły się nowe wątpliwości. Teraz na tapecie jest wentylacja mechaniczna, oraz pompa ciepła. Co do wentylacji jesteśmy już niemal zdecydowani na tak, jednak koszty pompy ciepła troszkę przerażają ale ten komfort w porównaniu do pieca na węgiel...... eh gdyby tak wygrać w totka.
  2. falstart

    No to sobie pobudowaliśmy Ja chcę już wiosnę
  3. gapa

    A teraz wpis który powinien być tak naprawdę pierwszym

    Budujemy nasz wymarzony domek, który już w przyszłym roku zastąpi nasze 45metrowe mieszkanie w bloku. Ostra selekcja projektów wyłoniła domek Driada 3 z pracowni Archetyp z niewielkimi zmianami. Zmiany to wyrównanie ściany w salonie w związku z czym salon "skorzysta" na wielkości, do tego całkowite zadaszenie tarasu. Zacieniony salon mamy zamiar doświetlić jeszcze jednym oknem od południa. Do tego wyrzucimy ...
  4. Pierwszy dzień w szczerym polu

    No i zaczęło się.
    Dziś wjechała koparka usunęła humus, widać zarys budynku i jakieś to takie małe a budowlaniec mówi, że będzie kawał budynku Póki co nie mogę sobie tego wyobrazić. Pan Lesio - budowlaniec jest naładowany energią już chce lać fundamenty jednakże prognoza pogody nie napawa optymizmem. A więc na razie tylko tyle i przerwa. Mam jednak nadzieję, że to będą już ostatnie podrygi zimy i przed Świętami Wielkanocnymi coś się ponad ziemię ...