dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

carringtontomas

  1. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Oczywiście dalej kafelkujemy łazienkę. Przez ostatnie 2 dni postęp prac wygląda następująco:









    z racji tego, że nie chcemy stosować katowników plastikowych do maskowania ...
  2. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Praca wre, aż czasu mało by zdjęcia wrzucić :)

    Kilka dni temu gazownia w końcu sie pokwapiła, by wykonac nam przyłącze gazu. Teraz mamy już wszystkie media - czekamy tylko na oczyszczalnię.




  3. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Wbrew wcześniejszym planom zabralismy się za kafelkowanie łazienek. Zaczelismy od łazienki "małej".

    Aby zabezpieczyć ściany w kabini eprysznicowej kupiłem folię w płynie, dzisiaj będę ja nanosił wałkiem.



    Do klejenia płytek kupiłem klej elastyczny Mapei Adesilex P9 - chciałem kupić Atlas'a Plus, ale w kilku hurtowniach polecali własnei ten, więc uległem sile ...
  4. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Z uwagi na obowiązki służbowe kafelkowanie straciło troszkę tempa jednak pomieszczenie gospodarcze jest już prawie gotowe.

    Następnym etapem będzie wykonanie blatów pod umywalki oraz zabudowa kominka - później spokojnie można będzie zacząć malować pomieszczenia.

    Dostałem również informację ze sklepu internetowego, że w tym tygodniu będzie odbiór sprzętu AGD, tak więc po wykafelkowaniu kuchni można będzie montowac meble kuchenne ale to etap na połowe wrzesnia.
  5. Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    Kolejna porcja zdjęć.

    Z uwagi na fakt, iż jest to pomieszczenie gospodarcze zdecydowałem, że nie będę się "bawił" z krawędziami i kupiłem listwy narożnikowe.
    Myślę, że całkiem nieźle to wygląda zwazywszy, że jesteśmy amatorami :)





    ...
Strona 12 z 54