dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jarex

  1. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Dzisiaj zaczęłam myć podłogi na dole, żeby można było je zaimpregnować i zafugować. Myślałam, że będzie to "bułka z masłem", ale się przeliczyłam :o Wyczyściłam tylko płytki w pokoiku i wiatrołapie, a wszystko mnie boli :D Nie wspomnę, że zajęło mi to prawie dwie godziny. Salon pewnie będę czyścić cały dzień :(




    Podłoga ...
  2. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Podłoga na dole już gotowa. :lol: Kafelki w łazience dolnej ułożone. Panele na górze "prawie" skończone. Górnej łazienki narazie nie będzie - brak środków. :evil: kuchnia ma być za dwa tygodnie. Kupiliśmy meble do pokoi dzieci (białe) oraz do sypialni (ciemny orzech).

    Podloga w pokojach córek jest taka sama - pinia alpejska z classena.

    ...
  3. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Ale dzisiaj zmarzłam :evil: Pojechałam na budowę zrobić zdjęcia i w drodze powrotnej czekałam godzinę na autobus! Szybciej zaszłabym na nogach. Tak jest zawsze gdy pada śnieg. Na dodatek bateria w aparacie się rozładowała i zdążyłam zrobić tylko cztery fotki :lol: Jedyny pożytek z tej wyprawy był taki, że prawie trafiłam na pana od kuchni i jeszcze raz wszystko dokładnie ustaliliśmy.
    Cały dół oraz klatkę schodową wymalowaliśmy w jednym kolorze.
    ...
  4. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Budowa Oliwki c.d. :lol:
    Zrobienie gładzi w całym domku zajęło mojemu mężowi trzy miesiące :o Na szczęście wcale mi się nie spieszy z przeprowadzką. Póki trwa zima wolę siedzieć w bloku. Powoli zaczynaja pojawiać się już kolorki. Nawiasem mówiąc byłam pełna obaw jak wyjdą te pokoje. Dlaczego? A no dlatego, że pewnego pięknego ranka mąż zawiózł mnie do sklepu z farbami i powiedział: masz dziesięć minut żeby coś wybrać, bo ja nie mam czasu. Zdążyłam tylko ...
  5. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Minęły już prawie trzy miesiące od ostatniego wpisu :evil: Czas za szybko płynie - niestety :-? W tym czasie przybyły nam drzwi wejściowe


    drzwi z tyłu garażu


    Zakończyły się prace instalacyjne: woda, gaz, odkurzacz centralny.
    To cudo zadba o nasze ciepełko
    ...
Strona 1 z 7