dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jarex

  1. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

  2. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Do wydatków muszę jeszcze dodać:
    - więźba 5700 zł
    - podbitka 1850 zł

    razem 122136,22 zł
  3. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Ostatnio bardzo zaniedbałam swój dziennik :cry: z dwóch powodów: chronicznego braku czasu i nieobecności panów murarzy na budowie. Po tym jak wylali strop we wrześniu, robotnicy zjawili się pod koniec listopada. Skandal ! :evil: W dniu dzisiejszym położone są już krokwie. Niestety nie mam jeszcze aktualnych zdjęć, dlatego wkleję te zaległe.



    [IMG]
    http://images24.fotosik.pl/123/8d6bddc4fae4a737.jpg[/IMG]
    ...
  4. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Wrzesień rozpoczął się nienajlepiej. Deszcz padał przez cały pierwszy tydzień, aż w końcu ogłoszono u nas alarm przeciwpowodziowy. Na szczęście w sobotę się rozjaśniło i od tej pory mamy pogodę w kratkę - raz słońce, raz deszcz. W tym czasie na budowie dobrnęliśmy do stropu. Wczoraj zalano go betonem i obecnie będzie kilka dni postoju. A oto jeszcze elementy stropu przed zalaniem

    ...
  5. Dziennik Budowy Kasi i Jarka - Oliwka

    Pustaki, które kupiliśmy, to nie był zbyt udany wybór :cry: Z tego co mi mąż mówił, są krzywe i murarze trochę narzekają.
    W ubiegłym tygodniu sąsiedzi dali o sobie znać. Ktoś zadzwonił po straż miejską, ponieważ samochody, które przywoziły materiały brudziły drogę (było po burzy). Później jeden z robotników zamiast pracować na budowie musiał zamiatać ulicę :o
    Dzisiaj zamówiliśmy okna PCV , od zewnątrz kolor - orzech. Mają kosztować niecałe 9000 zł (bez rolet zewnętrznych).
Strona 3 z 7