dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Łazienkowstręt...

    Mam łazienkowstręt... Jestem tak zmęczona akcją wybierania płytek, że brak mi energii na ceramikę.
    Berlin Tempelhof Zienia leży już w garażu. Bardzo mi się te płytki podobają.
    Długo szukałam odpowiednich pytek pasujących do nich. Byłam 2 razy w W-wie w Platformie, milion razy w Leroy i Castoramie i we wszystkich możliwych salonach płytek w Toruniu. W końcu podczas ostatniej wizycie w stolicy zamówiłam jasnoszare, prawie perłowe płytki Shift Grau z Nord Ceram. ...
  2. Projekt kuchnia - JEST!

    Dziś sfinalizowałam projekt kuchni i podpisałam umowę na jej wykonanie.
    Meble ATLAS model Patrycja (uchwyty zintegrowane), fronty matowe w kolorze LAWA, blaty z corianu - kolor Deep Gray, zlew Blanco SUBLINE wpuszczany w blat w kolorze Tartufo.
    Wizualizacja wygląda tak (kremowy kolor ścian jest fantazją projektanta - będzie raczej inny):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pani Jankowska 3.jpg
Wyświetleń:	800
Rozmiar:	57,0 KB
ID:	259263Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pani Jankowska 5.jpg
Wyświetleń:	623
Rozmiar:	34,3 KB
ID:	259264Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pani Jankowska.jpg
Wyświetleń:	622
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	259265Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pani Jankowska 4.jpg
Wyświetleń:	608
Rozmiar:	65,8 KB
ID:	259267

    ...
  3. Nie miała baba kłopotu... zapytali ją o kolor! :P

    Ostatni tydzień upłynął nam - a w zasadzie mi Inwestorce - na wybieraniu koloru drewna na elewację. Oczywiście wiedziałam od razu, jaki chcę, bo przecież ja zawsze wiem... I tu się myliłam
    Miał być kolor taki sam, jak na siostrzanej inwestycji sprzed roku... Bardzo mi się spodobał, piękny ciemny i słoneczny kolor, ooo taki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	realizacje_lubicz_2.jpg
Wyświetleń:	623
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	258786
    Łatwa sprawa. Panowie Budowniczowie mówią, że to TEAK 3 lakierobejca Sadolin Extra.
    Ale ...
  4. Grill na tarasie...

    Jutro w ramach Pochodu Pierwszomajowego idziemy grilować na budowę!
    Obiad n tarasie (taras w zamyśle...) to świetny plan na pogodę 22 stopni. Dziecko kocha wszechobecną piaskownicę, a ja już kocham taras, którego nie ma... Wczoraj siedziałam sobie na pustaku i wygrzewałam się na słońcu... Cudo!
    A zatem taras zakupiliśmy. Miał być z kompozytu, i jest z kompozytu. Miał być w kolorze drewna pergoli - TEAK - ale jest szary... I o dziwo, to Mąż go wybrał! ...

    Updated 30-04-2014 at 22:29 by ditomasso

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Problemogenne blaty kuchenne ;)

    Nasz projekt kuchnia zatrzymał się na blatach... Od dawna wiedziałam, że ma być antracytowa. Fronty znalazły się od razu - Lava z Atlasu, mat. Piękne! Taki mam zamysł:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f4a81436ec0f39d3e4d71111ae3a4796.jpg
Wyświetleń:	579
Rozmiar:	46,4 KB
ID:	257398Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8f3f5b417665ac881a2712077bfbab13.jpg
Wyświetleń:	583
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	257400
    Niestety, dopasowanie do nich blatów to już nie taka prosta sprawa.
    Blatów laminowanych się obawiam, gdyż mieliśmy z nimi złe doświadczenia. W poprzednim mieszkaniu rozmiękły i napęczniały przy zlewie.
    Przemiła Pani Małgosia ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: antracytowa kuchnia, atlas, blaty, corian, studio roka 69 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 11 z 16