dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Plany, plany...

    Dziś post raczej żeński
    Ze spraw technicznych - jutro podłączają nam prąd. W końcu... Tydzień w energetyce przeciągnął się do trzech, bo zmieniły się stawki. Listownie zaprosili nas na podpisanie kolejnej umowy. To zachęciło Inwestora do podpisania umowy na prąd standardowy, a nie budowlany... Budowa ma trwać 2 m-ce i nie mamy już ochoty odwiedzać energetyki. Dziś Tomkowi zajęło to pół dnia - w punkcie obsługi klienta - jedynym w kujawsko-pomorskim - był 44-ty ...

    Updated 05-03-2014 at 20:15 by ditomasso

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Ława wylana :)

    To jest piękny czas... Co dziennie jakaś niespodzianka. Nie było nas kilka dni, a tu ława wylana. Po środku komin - będzie kominek!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03647ława.jpg
Wyświetleń:	346
Rozmiar:	50,6 KB
ID:	245285
  3. Dom Pierwszy (nie)Wielki

    Dziś piękne słońce na naszym polu! Oby tak było do wiosny...
    O! Mamy i wodę! Mała rzecz, a cieszy
    Mam nadzieję, że to ostatni tak spokojny weekend na tej działce... przynajmniej, aż dom nie stanie. Wszystko czeka na firmę budowlaną...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0582.jpg
Wyświetleń:	279
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	244606Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0583mały.jpg
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	244607Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0590mały.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	70,6 KB
ID:	244608
  4. Dom Pierwszy (nie)Wielki

    Dziś trochę o firmie nam budującej... Jak już pisałam, na Panów natknęliśmy się na mini-targach w Plazie. Oferują swe usługi głownie w okolicach Torunia. Projekt jest jeden, dom 110 m2 plus ewentualny garaż. Jest to dom stawiany z prefabrykatu - gotowych ścian z keramzytu. Technologia lekka, energooszczędna i przede wszystkim szybka. Realizacja domu w stanie deweloperskim podwyższonym trwa do 75 dni. W kwestii szczegółów polecamy stronę Expobudu - http://domy-expobud.pl, gdzie znajdziecie zarówno ...
  5. Dom Pierwszy (nie)Wielki

    Miło nam dołączyć do grona pisarzy w tej dziedzinie
    Przygoda zaczęła się 4 października od - jak zwykle - błyskawicznej decyzji. Jak zwykle, bo pierwsze mieszkanie w Toruniu kupiłam pierwszego dnia poszukiwań - pierwsze, jakie zobaczyłam... Drugie mieszkanie - w W-wie - kupiliśmy (już razem) też po jednodniowej konsultacji.
    2 lata temu pojawił się pomysł na działkę... a w zasadzie to spadł, jak grom z jasnego nieba. Siostra kupiła dom pod Toruniem, pojechaliśmy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: expobud, keramzyt, prefabrykat Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 16 z 16