dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SSS Skrybicze sielsko i swojsko.

  1. Elewacje i inne szpargały się nazbierały.

    Dawno nie pisałem. Te kilka tygodni minęły jak mrugnięcie oka. Ciężka praca inwestorów i wykonawców widoczna jest gołym okiem. Najbardziej rzuca się oczy elewacja.



    4 tygodnie pracy sympatycznej ekipy. Poszliśmy na bogato, a może jakby niektórzy stwierdzili, rozsądnie. 20cm Genderka eps70, podmurówka 15cm, cały system Caparola na tynku silikonowym, listwy startowe, listwy przyokienne, słowem, wszystko ...

    Updated 02-11-2014 at 12:38 by Robert Skrybicze

    Tagi - katalog słów kluczowych: actua, asterm, viessmann, vitocal, wienenberg Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Instalacje w miesiąc.

    Tygodnie cztery upłynęły od ostatniego wpisu. Sporo. Sporo też działo się u Państwa K. Bardzo pracowity był to okres ale i nerwowy zarazem. Wszystkim którzy planują szybko się wybudować poradzę, planować, planować, liczyć i umawiać się ze wszystkimi. Jedynie wówczas można liczyć na szybką i sprawną pracę na budowie. Ale po kolei. Sprawna ekipa elektryków wykonała plan minimum czyli ułożenie wszystkich instalacji, zgodnie z projektem szwagra. Zdziwili się jak zobaczyli ...

    Updated 28-08-2014 at 09:58 by Robert Skrybicze

    Tagi - katalog słów kluczowych: actua, cyrkulacja, rehau, tynki, wienerberger Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zielono mi

    Z duszą na ramieniu oczekiwaliśmy przybycia ekipy montażowe firmy Sokółka okna i drzwi. Na własne życzenie zafundowaliśmy sobie ten stres. Jak to z nami bywa, nie może być typowo i standardowo, ma być tak jak to sobie wymyśliliśmy, a wymyśliliśmy sobie okna w kolorze zielonym i kształcie dawnych okien Podlasia.



    Na szczęście wynik naszych wymysłów całkiem nas zadowala.

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: actua, okna, sokółka, ssz, zielone Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. SSO - podsumowanie

    Oficjalnie 04.07 osiągnęliśmy SSO
    Budowa bez niespodzianek, wszystko szło zgodnie z planem, pogoda jak na zamówienie, kiedy trzeba sucho, kiedy trzeba padało.
    Ostatni etap czyli krycie zajął dekarzom niecały miesiąc. Sporo. Sądziłem, że pójdzie im szybciej, ale też nie poganiałem, w końcu dach ma być zrobiony dokładnie, bardzo dokładnie. Zaczęło się niewinnie, 4000 dachówek wjechało sobie windą na dach.


    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: actua, dachówka, koramic, prosta Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum