dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SSS Skrybicze sielsko i swojsko.

  1. Gnamy

    Po wianku, zasypaliśmy wykopy.
    Pod ziemię trafiło sporo kasy ;(
    Na szczęście udało się ograniczyć nieco koszty i akcję zakończyliśmy na kilkunastu wywrotkach piachu.
    Po czym zwinny Pan w koparce zasypał całość, jeżdżąc przy okazji po gabinecie i salonie.


    Po kilku dniach zagęszczania i rozkładania kanalizacji nadszedł czas na wizytę dużej rury.

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: berda, dry-fix, porotherm, vintage marantz Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Wianek i walka

    Miałam ci ja wianek ...
    brzmią słowa ludowej przyśpiewki. Mamy i my ;]


    Wieniec fundamentów wylany, zabezpieczenie przeciwwilgociowe wykonane częściowo, styropian ułożony, Jutro zagęszczane gruntu i spory wydatek. Wydawało mi się, że gruntu wystarczy z wykopów. Zabraknie. Wydawało mi się, nie będzie drogo. Będzie drogo ;[

    W niedzielę z żoną odwiedzając budowę byliśmy świadkami ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bażant, wieniec Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Fundament

    Ławy zalane, bloczki wymurowane, teraz czas na wieniec i izolacje. Kierownik obiecał zalewanie wieńca w czwartek, zobaczymy.
    Aktualnie walczę z wodą, wybieram filtr odżelaziacz i odmanganiacz. Walczę z wykonawcami wod. - kan. Szlifuję wnętrza.
    Kilka fotek.
  4. Ławy, wizka i piec.

    Ławy zalane, chłopaki walczyły do nocy niestety beton się opóźniał. Wielkie brawa dla ekipy.
    Fotki z tej operacji nieco później.

    Piec
    Prawie jesteśmy zdecydowani na taki, ale zmiany są jeszcze dopuszczalne, najważniejsze, że zduni dogadani na 18.08
    Fajnie, że kaflarnia tak blisko, pojechaliśmy wczoraj, pogadaliśmy, pomacaliśmy kafelki.



    Zagospodarowanie ...

    Updated 02-04-2014 at 05:24 by Robert Skrybicze (Edit)

    Tagi - katalog słów kluczowych: kafel-kar, piec kaflowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Wizualizacje

    Dla osłody po betonach podrzucam wizualizacje.
    Kilka detali już kupionych, kilka płytek wybranych, głowimy się nad kolorem okien. Nie jest to łatwy wybór. Kolory ścian będą inne niż na wizualizacjach.

Strona 5 z 7