dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Okna

    Jak już przyjechali to siedzieli u nas 3 dni. Kilka było dużych gabarytów, największy HS był niesiony przez 8 osób i do dzisiaj nie wiem jakim cudem udało się go wnieść i osadzić bez żadnej szkody w sprzęcie i ludziach. Efekt wynagrodził wyciągnięty czas oczekiwania

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2719.jpg
Wyświetleń:	424
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	248518Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5836.jpg
Wyświetleń:	416
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	248519Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5842.jpg
Wyświetleń:	392
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	248520Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5844.jpg
Wyświetleń:	365
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	248521

    Okna zamontowane alarm działa, grupa interwencyjna czuwa, stróż zwolniony do domu.
  2. Styropian Okna i instalacje, wszystko w jednym czasie tylko bez okien

    Firma od okien miała termin do 2-go tygodnia marca. Ale podczas pomiaru nieoficjalnie potwierdzili mi że do połowy lutego powinni zamontować. Ja jako wieczny optymista od 15 lutego umówiłem epikę od instalacji elektrycznej i hydraulików. Jak się oczywiście można było domyśleć, okna nie dojechały w terminie umówionym na gębę. Natomiast po średnich doświadczeniach z dachowcami zdecydowałem że elektryka i hydraulika muszą być zrobione bez pudła. Nie chcąc wstrzymywać dwóch ...
  3. Niespodziewane szambo i deszczówka

    Planowałem POŚ, wiedziałem że grunt jest trudny. Miałem nadzieje ze wysokie położenie działki pozwoli na rozprowadzenie oczyszczonej wody. Podczas kopania pod fundamenty pół domu stanęło na podłożu gliniastym a druga część na piasku, zakładałem że temat przejdzie, Dla pewności zamówiłem odwiert na 3m. Przyjechał geolog i stwierdził że bez szans. Asystował nam właściciel firmy która sprzedaje POŚ i produkuje i instaluje zbiorniki betonowe. Jak wyszło że same gliny ...

    Updated 17-02-2014 at 19:03 by maaradv

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. kominy i kolejne etapy

    W kanale wentylacyjnym dużego komina umieściliśmy peszel z pilotem do przeprowadzenia kabli antenowych. Na południowym boku zaczepiony został uchwyt na antenę. Poprzedniego dnia z hurtowni Color House przyjechał tynk silikonowy Caparol 1,5 mm, którego zabrakło rano na dokończenie około 1 metra ściany komina. Dzięki uprzejmości pracownika Color House nie musiałem kupować kolejnego pełnego wiadra. Odłożyli mi tyle ile potrzebowałem ze swoich zasobów demo
    Długo nie mogliśmy ...
  5. drugi dzień krycia dachu i instalacja Galeco Bez Okapowy

    Wykonawca pierwszy raz montował system rynien Bez Okapowy na szczęście producent zapewnia szczegółowe instrukcje i wsparcie techniczne.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5486.jpg
Wyświetleń:	443
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	240959Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5488.jpg
Wyświetleń:	374
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	240960Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5497.jpg
Wyświetleń:	390
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	240961Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5493.jpg
Wyświetleń:	374
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	240964Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5494.jpg
Wyświetleń:	315
Rozmiar:	83,5 KB
ID:	240965
    Tagi - katalog słów kluczowych: bez okapowy, tegalit Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3