dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Ławy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0393.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	100,9 KB
ID:	271998Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0419.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	103,9 KB
ID:	271999Na działkę jeździliśmy codziennie, nawet pręty i deski były dla nas niesamowite, dzieciaki szalały po brudnych kupach piachu, rozkopanej ziemi a potem to wszystko bach - do samochodu i powrót do mieszkanka.
    Lanie betonu mnie niestety ominęło, ale podlewanie już nie
    Założyłam swoje nieśmigane żółte kalosze i dzielnie dzierżąc w dłoniach gumowego węża lałam, lałam ... dopóki reszta rodzinki mojej ...
  2. Następny etap

    Pierwsza łopata wbita!
    Zaraz następnego dnia wjechała wielka kopara, jako laik stwierdzam że to po prostu cud - żadna deska nie została przewrócona a dół był gładziutki i śliczny... w końcu to mój dołek i to pierwszy w życiu w takim rozmiarze
    Nadal ciężko mi w to uwierzyć...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0376.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	271996   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0331.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	271997  
  3. Teraz już na poważnie.

    Ten poprzedni wpis to nie żarty tylko próba stworzenia takiego płynnego w czytaniu dziennika jak dziewczyny z grupy Groszków, niestety po 6 godzinnej walce - rezygnuję i będę pisała tradycyjnie.
    Początek już był teraz przechodźmy do nowin ciekawych i radosnych

    Pewnego lipcowego dnia (w okolicach 07.07) na naszej działce pojawił się sympatyczny Pan z dziwnym sprzętem i Panią do pomocy, i zaczęli mierzyć iszukać. Przyjechał też nasz Główny Majster ( Szef wszystkich Szefów) ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0311.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	271986  
  4. ccc

  5. projekt DOM W GROSZKU pracownia ARCHON

    Cytat Napisał Magdalena w Groszku Zobacz post
    Witam,
    znowu mogę coś nowego napisać, bo do tej pory to się tylko papiery "mieliły" w rożnych instytucjach i ciągle coś trzeba było uzupełniać i oto stan na dzień 29 maja 2014 roku : mamy i PNB i decyzję kredytową pozytywną : 1 lipca wbijamy łopaty!
    Entuzjazm mi opadł z jednej przyczyny: jak my to ogarniemy?@?@ Ciągle coś : w pracy ogrom roboty, dzieciaki całe w ospie, czasami do fryzjera też trzeba wyskoczyć, pies jeszcze nie zaszczepiony... a gdzie
    ...
Strona 1 z 2