dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

EZS

  1. Dziennik Ewy (EZS)

    tak to bywa z końcami :D
    Loreto z garażem jest fajniejsze, ale my nie mieliśmy na nie miejsca. Żałuję.
    Co do zmian też mamy kilka i powiem, że trafione. po pierwsze mamy dwa wejścia do kuchni - to z wykusza i od strony korytarza. Dodam, że nie są to drzwi, tylko dziury w ścianie, tak że ta ściana z kominkiem stoi sobie własciwie oddzielnie, To był dobry pomysł. Przejście do salonu jest potrzebne a do korytarza jeszcze bardziej. Po drugie - zmieniliśmy pomieszczenie ...
  2. Dziennik Ewy (EZS)

    Podbitka 2300 za wykonanie. Nie wiem, ile to za metr. Liczyłam (według mnie) na koło 2000. tak to jest umawiać się z sąsiadem. Ale na szczęście to już koniec.
    Jutro minie rok od przeprowadzki. Własciwie już wszysko jest zrobione, zosrtały drobiazgi.
    Czsem ktoś pyta, jak się mieska? Cóż, normalnie. Powoli zapominam, jak się mieszka w bloku.
    Wrażenia....
    ogrzewanie piecem jest na innej zasadzie, niż kaloryfer w bloku. Piec się wlącza, jak spada temperatura. ...
  3. Dziennik Ewy (EZS)

    Zakończyłam temat podbitki, jutro czas zapłaty :-?

    Inwentaryzacja rzeczy do zrobienia:
    -pomalować 5 stopni. Idzie jak krew z nosa, oceniam pracę na 5 tygodni :wink:
    -wstawić dzwi do wiatrołapu. Stoją na razie pod schodami i nie mamy pojęcia, jak się do nich zabrać, z lekka nie pasują...
    -zamontować 3 parapety wewnętrzne i 3 zewnętrzne, to ostatnie to chyba wiosna...
    -przymocować listwy wszędzie na podłodze i kilka na panelach na suficie, ...
  4. Dziennik Ewy (EZS)


    Miałąm pokazać konstrukcję schodów. Dokładniej już nie można...

    A oto schody w całości. Bałagan wynika z faktu kładzenia parkietu..

    ten słup w środku jest zakończony lampą

    A oto ostatnie ujęcie. Jeszcze nie wszystkie stopnie pomalowane, niestety, ciągle jest coś ważniejszego
    ...
  5. Dziennik Ewy (EZS)

    No to udało mi się zrobić kilka zdjęć domku. I tak patrzę - posadziałm przed frontem tyle kwiatków, bylin, w realu to ładnie wygląda, a na zdjęciu nadal pustynia :cry:


    Tarasik nadal nie obłożony, ale dobrze, że jest. Już od dzisiaj ma nawet ścieżkę "do nikąd" bo miała być do płaotu ale płyt zabrakło. Zrobiliśmy ją z takich płyt z Castoramy udających wapień. Nawet ładnie, a jak irawka ...
Strona 2 z 32