dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AgnesK

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    Witajcie :D
    Wiecie jaka to radość ujrzeć po ok 6 min otwierania się strony to okienko? Ogromna :D
    Dziś odwiedzili nas AgaJG, SławekJG, latorośle jotgieowskie i... zrobiliśmy trochę zdjęć!! :D Właśnie ściągają się na mój komputer (tempo pominę milczeniem..) Mam więc nadzieję, że od jutra rozpocznie się wklejanie :D (dziś ino spróbuję dotrwać do końca ściągania).

    A tak przedstawia się mój plan spraw do opisania:
    1. Przygód kilka ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    To pierwszy post na forum prosto z naszego domu, drogą radiową niestety. Masakra. Taaaaakkkkaaaaa pooooowwwolna masssakrrra... Ale co nas nie zabije... :D
    Cóż mogę powiedzieć po tygodniu mieszkania? Po pierwsze są trzy sprawy, które nie pozwalają mi spokojnie mieszkać i rozkoszować się tym faktem:
    1. Nasz aparat cyfrowy dostał nóg.. Zdjęć nie będzie tych zaległych, a i z bieżącymi będzie kiepsko. Będę się starała raz na jakiś czas pożyczać od kogoś aparat ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Wiem, że kurka wiśnia budowlana jezdem, bo zdjęć znowu dziś nie wkleję.. Uprzejmie uprasza się o nieobrzucanie pomidorami, jajcami i inwektywami. :D
    Usprawiedliwienie: do środy musimy się przeprowadzić :o a tu drzwi wejściowych brak :o kasy brak :o Ale jaka frajda z tego co jest :D
    Powiedziałam to już ostatnio kilku osobom, powiem teraz publicznie: choćby nam oferowano 500 tys zł za dom, to nie sprzedajemy. Nie mamy siły na budowę drugiego. Poza tym chciałabym wreszcie ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Nie mam zdjęć. Wiem, wiem.. nie bijcie proszę, ale kurka, nie ma kasy na reanimację komutera i jestem zdana za znajomą, która wgrywa mi zdjęcia na płytę. W przyuszłym tygodniu na pewno to załatwię.
    Ten tydzień był i ciągle jeszcze jest b. pracowity. Radek jest w domu od kilku dni, dzielnie maluje, przemalowuje, zamalowuje (jeśli koncepcja się zmienia :D - a że pierwszy raz w życiu przychodzi nam decydować o kolorach na takich przestrzeniach, to wpadki się zdarzają :oops: ...