dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

U Jaśków

  1. Same liczby, ale jakże ważne! Pompa ciepła na papierze...

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Znam swoje upragnione OZC! Chałupy znaczy! Nie dość, że śpię znacznie lepiej to jakaś wiara we mnie wstąpiła, że mimo wszystko TO (czyt. budowa) się może udać! Na wstępie, nie popełnijcie mojego błędu - najpierw wyliczenia potem dopiero z papierami w rękach szukajcie wykonawcy i pompy ciepła... już od roku tu na forum mi pisano: zrób fachowe OZC to punkt wyjścia ... a ja bogini oszczędności no szkoda mi było dodatkowych złotówek bo wykonawca przecież zrobi to w ramach
    ...
  2. Wylewki, ocieplenie, prąd i jazda z pompą IX-X 2016

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Jeszcze pod koniec września podłogówki zostały poprawione "po mojemu" i prawie wszystkie kwiatki i zawijaski zniknęły.



    Rozdzielnie zamontowane, szczelność sprawdzona:



    MęŻul zrobił odpływ z garażu jakby coś z kół zimą zaciekało:
    ...
  3. Bramy garażowe, parapety, odwierty do pompy ciepła i podłogówka 10-25.08.2016

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    12 sierpnia przyjechały bramy garażowe Wiśniowski - kolor macore tak jak okna - problem: okno w garażu, które specjalnie było zmniejszane na etapie murowania, aby szyny bram nie przeszkadzały w otwieraniu okna (Panowie instalatorzy od bram i okien to jedna ekipa, sami dokonali pomiarów jakie bramy, jakie okno) - po zainstalowaniu bramy okno nie otwiera się - szyna weszła w okno jakieś1,5 cm - do poprawy.

    ...
  4. Nadrabiam zaległości.. Na zewnątrz już prawie finał, w środku powoli do przodu..

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    W maju wyrównaliśmy teren przed tarasem, zasialiśmy trawę... i czekaliśmy na efekty... teraz jak grillujemy to już w takich okolicznościach przyrody:



    Na zewnątrz już wysprzątane, wyzbierane do najmniejszych farfocli, ocieplenie budynku na parterze właśnie się zakończyło (styro fasadowy grafit Austrotherm 15 cm, tak jak góra)...teraz pozostaje tylko koszenie, koszenie,
    ...
  5. 16.03 - 12.04.2016 Okna, ciepłe parapety i dach na wykończeniu

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Od 16 marca na budowie działają "Dachowcy" - młodzi, sprytni i dokładni - w tym tygodniu mają skończyć robotę Póki co dach (dachówka miedziana angobowana Roben + okna dachowe Fakro, tzw. łazienkowe w okleinie złoty dąb - bo innego wyboru kolorystycznego nie było) prezentuje się tak:



    ...
Strona 2 z 11