dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agamuza

  1. Domowy Majdan Agi i Piotrka.

    Jestem zapracowana, praca jest wszędzie, żyję pracą i ledwo wyrabiam na zakrętach - te Święta byly wpaniale, tak potrzebowalam odetchnąć...

    Ale do rzeczy - mamy warunki zabudowy !!! HURRRRRA :lol: Mamy przyłącza gazu i pradu, ale nie mamy jeszcze kasy - jutro bedzie wte albo wewte z bankiem - mija czas waznosci decyzji kredytowej... Tak zwlekalismy, zastanawialismy sie, ze chyba juz starczy, co? Nie jest to moze kredyt z tych "the best of", ale sama sobie jestem ...
  2. Domowy Majdan Agi i Piotrka.

    Do diabła ciężkiego !@#$%^&* :evil: :evil: :evil: Postawiałam sobie za punkt honoru, że dziś obdzownię Gminę i Gazownię. Gazownia miała czas do 24/02 na opracowanie moich warunków przyłącza tej głupiej, żółtej rurki, a tu doopa blada! Nie ma!!! Pani sie kajała, ale nie ma jeszcze opinii z technicznego działu odnośnie mojej rurki. Co mnie to obchodzi? Ja już chcę to mieć !!! :evil: :evil: :evil: Chcę wiedzieć, czy coś płacę, potrzebuję tych warunków przyłącza ...
  3. Domowy Majdan Agi i Piotrka.

    Porządkuję zdjęcia właśnie i znalazłam właśnie aktualne fotki naszej działki.



    widok spod lasu




    i widok spod barmy - jeszcze nie istniejącej :wink:

    Mniej więcej w tym samym miejscu stanie nowy dom - troszkę tylko będzie do lewej przsunięty - teraz chałupa stoi krzywo wzgledem granicy działki.

    ...
  4. Domowy Majdan Agi i Piotrka.

    Hmmm... Małe sprostowanie - Aga zmieniła prace :) I Aga sie nie zniechęciła tylko nie ma czasu... ZUS w sumie nie kosztował NIC tylko ksiegowa dała doopy i były źle wyliczone składki za ostatni kwartał. Ponadto, mój kochany - mamy juz wniosek na rozbiórke, włącznie z dokumentacją fotograficzną, starzejesz się przez tą budowę :wink: ...? Kopare też pewnie będziemy mieć nagraną - były pracownik mojego ojca zajmuje sie takimi usługami koparkowo - rozwalającymi. To tyle tytułem ...
  5. Domowy Majdan Agi i Piotrka.

    Coś skrobnę w moim dzienniku - tracę zapał jak nic sie nie dzieje; byle do wiosny :)

    Cóż, do przodu z prądem narazie: okazało sie, że mamy 3 kw na działce i musimy dopłacic 728 PLN za dodatkowe 7 kw; nie mam papierów, aby sie wykłócać, że napewno było więcej prądu skoro mój ojciec w latach 80/90 prowadził tam produkcje gwoździ :evil: ; w archiwum zakładu zgodzili sie, że był kiedyś wiekszy przydział, ale dostali zlecenie od właściciela (nie na piśmie!!! ), aby ...
Strona 1 z 4