dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    W piątek spotkanie z panią architekt. Ma mi przedstawić propozycję współpracy i wycenę. Zobaczymy.

    I znów więszość dnia spędziłam czytając forum. CHyba się uzalezniłam :)
    I podobają mi się meble kuchenne brw - typ traffic, model 41st Milk Street - nie da się wkleić. Generalnie : czereśniai wanilia :) Mniam, mniam.

    Mile zaskoczyła mnie strona (Black Red White) - nie spodziewałam się :)http://www.brw.com.pl/
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Kolena wycena (dziękuję Panie Marku) :

    ROBOCIZNA:
    1. Stan surowy z dachem - 45 tys. zł
    2. Stan deweloperski z tynkami , instalacjami itp. - 135.000 tys. zł


    I też mi się podoba :):)
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Kolena wycena (dziękuję Panie Marku) :

    ROBOCIZNA:
    1. Stan surowy z dachem - 45 tys. zł
    2. Stan deweloperski z tynkami , instalacjami itp. - 135.000 tys. zł


    I też mi się podoba :):)
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    No nie wiem czy to było mądre posunięcie, ale nie mogłam się doczekać wizyty u architekta.

    narysowłam mój domek na mapce. Wygląda suuuuper.

    Nie wiem czy słusznie, ale naniosłam rzut parteru - w końcu to tam są okna i balkony o drzwi wejściowe (które mają wpływ na odległości od granicy działki)

    Ja to raczej humanistka jezdem :oops: więc przeliczenie metrów na skalę ciut mi zajęło. ... ale wygląda OK - nawet mi trochę ogródka ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    No nie wiem czy to było mądre posunięcie, ale nie mogłam się doczekać wizyty u architekta.

    narysowłam mój domek na mapce. Wygląda suuuuper.

    Nie wiem czy słusznie, ale naniosłam rzut parteru - w końcu to tam są okna i balkony o drzwi wejściowe (które mają wpływ na odległości od granicy działki)

    Ja to raczej humanistka jezdem :oops: więc przeliczenie metrów na skalę ciut mi zajęło. ... ale wygląda OK - nawet mi trochę ogródka ...