dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Domza150tysiecy.pl

Osobiście "zaprojektuję" domek za 150 tysięcy, następnie zostanie opracowany przez konkretną firmę i dostosowany do wymogów panujących w naszym dzikim kraju. Mam wykształcenie budowlane techniczne i posiadam odpowiednią wiedzę z zakresu rysunku technicznego. Będę korzystał z darmowego ogólnodostępnego programu stworzonego przez Google. Mianowicie soft o nazwie SketchUp. Od początku do końca wizualizacje oraz rysunki techniczne będę tworzył w w/w programie.

Wszystko od a do z mam już zaplanowane i przemyślane w mojej głowie. W miarę możliwości zaczynam realizować pomysł.

Dom będzie zaprojektowany w taki sposób, że potencjalny inwestor będzie miał pełne pole manewru jeśli chodzi o rozmieszczenie pomieszczeń. Oczywiście nie będzie to w żadnym przypadku samowola budowlana. Ściany konstrukcyjne zostana zaprojektowane w uniwersalny sposób. Do dyspozycji będzie sporo powierzchni i dowolna jej aranżacja. Ja mój projekt będę dopracowywał pod kątem klasycznego modelu Polskiej rodziny 2+2

  1. Budowa domu wg. projektu "domza150tysiecy.pl" Dzień po dniu

    Dzień 1 (8h pracy)

    W końcu ruszyła tak długo oczekiwana budowa domu wg. projektu "domza150tysiecy.pl". Będę prowadził dziennik w tym miejscu. W miarę możliwości będę umieszczał poszczególne etapy

    Dziś miał być dzień organizacyjny z uwagi na późną porę dotarcia na plac budowy. Jednaj przy odrobinie chęci ze wszystkich zainteresowanych stron udało się ruszyć.

    Założeniem na dzień dzisiejszy było przygotowanie ...

    Updated 06-06-2016 at 22:02 by domza150tysiecy_pl

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu w cenie mieszkania Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum