dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Jak to w urzędach...

    ...za każdym razem każą dzwonić "kiedyśtam". W środę kazali dzwonić w poniedziałek. W poniedziałek okazało się, że mamy dzwonić w czwartek. I tak to się toczy, a czas od złożenia wniosku mija. Jak będzie trzeba coś donieść to przepada i od nowa nalicza się 30 dni. Chyba jestem na to przygotowana.

    Za to pozytywna informacja z dzisiaj: w końcu udało się dodzwonić do Starostwo ws. projektu przyłącza energii (bo czekaliśmy na zatwierdzenie). Okazało ...
  2. Czekamy...

    Mamy numer sprawy, mamy kontakt to pani inspektor i mamy dzwonić w poniedziałek. Czyli na obecną chwilę jeszcze nic nie wiadomo. Czekamy...
  3. Wyłączenie z produkcji rolnej

    6.08 ( wydane 04.08 ) przyszło zaświadczenie dot. wyłączenia z produkcji rolnej (nie wiedziałam do dzisiaj, bo wysłali na poprzedni adres Męża tj. do naszych teściów, którzy akurat byli na urlopie ), co znaczy, że zajęło im to 6 dni roboczych - razem z dostarczeniem do nas - EKSPRES! Papier mówi o tym, że nasze grunty nie wymagają wyłączania z produkcji
    Co zabawne, zaznaczyłam, że odbiorę papier osobiście, ale w międzyczasie składaliśmy dokumenty o zgłoszeniu ...

    Updated 10-08-2015 at 14:13 by aniahal

    Tagi - katalog słów kluczowych: dokumenty, starostwo, wyłączenie z produkcji rolnej Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Złożone!

    No i stało się!
    Wczoraj siedziałyśmy i 1,5 godziny składałyśmy papiery. Projekt w 4 egzemplarzach ładnie złożony dzisiaj w Starostwie. Za tydzień będziemy dzwonić i się dowiadywać czy jakieś poprawki będą, a potem jeszcze te 20 parę dni i będzie pozwolenie! Teraz będę się stresować przez tydzień co z poprawkami...

  5. Składamy projekt :)



    Jutro drukujemy i składamy do kupy projekty, jeździmy po podpisy i gotowe! Dzwoniłam dzisiaj do Starostwa jak wygląda sprawa z wyłączeniem z produkcji i dowiedziałam się, że ten papier nie jest potrzebny do zgłoszenia zamiaru budowy (to taka zmiana razem z tym wprowadzeniem zgłoszenia? Czy faktycznie to nie było potrzebne do PnB?)
    Co oznacza, że papiery można składać w Starostwie! Zarezerwowałam sobie sprytnie termin na platformie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: koniec, projekt, starostwo, zgłoszenie zamiaru budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3