dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. tysiące zmagań - dziennik

    dostaliśmy mapkę od pośrednika. O każdą rzecz musimu trzy razy się upominać. :-?
    Teraz mamy wieeelkieee liczenie, czy nam starczy. Ale jest ale.... Nie mamy projektu i kosztorysu, więc to jest takie liczenieee...
  2. tysiące zmagań - dziennik

    rozmowy, rozmowy, rozmowy.............
    i co? kompletny brak konkretnych wniosków. tylko zaczynają się mnożyć jeśli: "musimy sprawdzić jeszcze to, i jeśli będzie tak i tak, to......"
    Nawiedziliśmy teściową, która szuka działki od baaardzo daaaaawna, i zapytaliśmy mimochodem o to co mysli o takiej budowie (wcześniej nie wiedziała, że chcemy budować). Jest nastawiona sceptycznie (łagodnie mówiąc). A chciała bym, żeby została naszą księgową na budowie. ...
  3. tysiące zmagań - dziennik

    budowanie, to rzeczywićsie odmienny stan świadomości. Jeszcze działki nie mamy a ja już zaczynam świrować. Czekam, aż maż zacznie, ale jak zwykle nie spieszy mu się. :-?
    Wczoraj wieczorem przyniósł zdjęcia lotnicze tej działki (i mi pokazał) i formularze z energetyki, wodociągów i gazu (tego to mi nie pokazał :evil: ). Na koniec zaczął mnie denerwować, ze może jednak mieszkanie?.... :evil:
    A teraz, po zmaganiach z łączem zaczynam osiągać ten odmienny ...
  4. tysiące zmagań - dziennik

    Witam. Postanowiłam również zacząć się dzielić moimi i męża doświadczeniami.
    Jestesmy teraz na etapie poszukiwań działki. Trwa od kilku tygodni i kilka wniosków: pośrednicy mają sposób na naciągnięcie naiwnych poszukujących na droższą działkę pokazując im najpierw drogą i brzydką, a potem troszkę droższą (albo ciut tańszą) i ładną. Nie należy polegać na słowach pośrednika co do mediów, planów zagospodarowania i prawa obowiązującego w Polsce. Wszystko ...
Strona 2 z 2