dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tomkwas

  1. Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej

    Numerek

    Od grudnia, kiedy to został nabyty, leżał na parapecie w wiatrołapie i czekał na umieszczenie w stosownym miejscu. Tylko nie bardzo wiedzieliśmy, które z dostępnych miejsc jest tym stosownym. Ostatecznie dziś powiesiłem na płocie obok furtki.
  2. Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej

  3. Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej

    Początkowe oszołomienie brakiem śniegu, zaczęło powoli ustępować i nagle zauważyliśmy, że nasz dom ciągle stoi na placu budowy. No nędznie się nam otoczenie prezentuje. Po uprzątnięciu desek, zwałów gruzu i takich tam pozostałości, zostaliśmy z żółtym domkiem pośrodku klepiska poprzerastanego gdzieniegdzie żałosnymi kępkami zielska. Klepisko owszem, rzecz przydatna, ale po krótkiej naradzie stwierdziliśmy, że młócić to się u nas raczej nie będzie. A już na pewno ...
  4. Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej

    WIOSNAAAAA!!!!

    Najmłodsze dziecię zażądało dziś dotleniania. No to połazilim po gumnie ... a tam, drodzy państwo, niespodzianka. Kolory nam z błociska wyłażą.

  5. Kasi i Tomka Ciri, czyli Iskierka ciut inaczej

    :oops: Lekki bzik

    Czasem się tak zdarzy, że człowiek ma skrzywienie na jakimś punkcie. Moje dopadło mnie gdy miałem 6 lat. Ojciec zabrał mnie do kina, posadził w fotel, a ja obejrzałem.
    Obejrzałem, ni w ząb nie łapiąc o czym się gada. Bo film był ganz zagraniczny. Ale obrazy mnie zaczarowały. A jako że z domu do kina miałem wszystkiego 50 metrów, to w kolejnych dniach zaliczyłem jeszcze dwie repety. No i mi już tak zostało.
    Uzależnienie jest na ...
Strona 1 z 47