dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    wykonuję telefon do tynkarzy, ze zgodnie z umowa mogą przyjezdzac do mnie 24 marca...fajnie bo oni sa zamiejscowi i beda spac w domku..prz okazji mam spokojną duszyczkę, bo niejako mam tnkarzy i dozorców..
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    22 marzec 2003


    przyjezdzam na budowe i co widze :o a tu juz czesc kabelków jest położonych...nigdy nie widziałam jak to wyglada..nie wiem jak sie w tym nie pogubia...jutro ma byc koniec.... :)
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    od rana na budowie prace...chłopaki od elektryka wycinaja miejsca pod puszki i wycinaja bruzdy na kabelki...dziwia sie ze tyle bedzie gniazdek..
    sam elektryk z jeszcze 2 innymi jutro zaczynaja układac kable...
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    20 marzec 2003


    dzisiaj zaczyna pracę elektryk....zrobiłam mu projekcik gdzie chce miec gniazdka..itp..on ze swojej strony podpowiedział gdzie co jeszcze powinno byc..musze powiedziec ze to bardzo porzadny fachowiec..znam go kawałek czasu..solidny..
    jutro przyjedzie facet od alarmu zeby pokazac gdzie maja byc kable ..
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    20 luty 2003


    okienka sa, z oddali ich wogóle nie widać, bo maja tasme zabezpieczającą białą , a ze domek jest z betonu komorkowego wiec efekt taki ,ze jak wjezdzałam na nasza drogę..to chwilowo zamarłam...bo okien nie było widac..

    w miedzyczasie umówiłam sie z elektrykiem na wykonanie instalacji, a elektryk polecił mi dobrych tynkarzy od tynków tradycyjnych..