dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kalic

  1. Dom mały ale własny

    Wczoraj, po prawie godzinnym spotkaniu na budowie, udało się uzgodnić sposób wykonania modyfikacji (schody drewniane zamiast betonowych, ścianka działowa kuchnia-salon, itp.). No i miła niespodzianka po przyjeździe na budowę - dziury i większe ukruszenia zatkane pianką.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191029.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	436491

    Planowo - do końca października wykonanie ścian nośnych na piętrze, pierwszy tydzień listopada zalanie betonem i w połowie listopada zacznie (?) powstawać dach.

    Updated 30-10-2019 at 08:12 by Kalic

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dom mały ale własny

    W przyszłym tygodniu umówiłem się z właścicielem firmy budującej na spotkanie na budowie. Obejdziemy mury dookoła i popatrzymy jakie poprawki należałoby zrobić (zarówno jemu jak i kierownikowi budowy wciąż "marudzę" o szparach na przelot pomiędzy bloczkami oraz ukruszonych bloczkach w ścianach). Czeka mnie więc kolejny weekend na budowie - "szprej" czarnej farby kupiony więc pozaznaczam co według mnie jest "nie-halo" (czyt. poprawki lub wyjaśnienia). ...

    Updated 25-10-2019 at 07:44 by Kalic

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dom mały ale własny

    Po tygodniu, w weekend, jak zwykle wizyta na budowie. W zeszłym tygodniu wykończono układanie stropu.
    Do tego wprowadzono część poprawek, o których rozmawiałem z właścicielem firmy (wymieniono uszkodzony bloczek nad oknem salonu oraz wyprostowano krzywo umocowany pod oknem kuchennym).
  4. Dom mały ale własny

    W poniedziałek widziałem się z właścicielem firmy budującej dom. Omówiliśmy wszystkie niedociągnięcia które mu pokazałem na zdjęciach. I udało nam się ustalić poprawki (będą robione na wiosnę, przed rozpoczęciem etapu stanu deweloperskiego):

    1/ wykruszonych bloczków (będą zatkane pianką)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190929_123708.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	435439 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190929_120103.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	435440

    2/ dziury na przelot i przerwy w bloczkach (wynikające z kształtu docinanych ...

    Updated 02-10-2019 at 09:33 by Kalic

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190929_121846.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	435442